Svět rezervačních systémů se mění

foto

Praha 10. července (PROTEXT) - Reservatic - světová novinka přichází z Ostravy

Do detailu naplánovaný osobní kalendář je k ničemu, když se některý z pevně daných termínů vymkne kontrole. Všichni to známe - stačí nečekaná kolona na cestě, půlhodinové zdržení ze strany ordinace, do které tak strašně spěcháte, a nastává zběsilé telefonování s cílem přeorganizovat časy, případně některý termín zrušit. Na druhé straně telefonu pak zdlouhavé listování diářem a hledání nového termínu, ale mnohdy i rozčarování, protože „druhá strana“ si vyčlenila čas právě pro vás, a když nikdo nepřijde, neplánovaná pauza znamená i jejich finanční ztrátu. Vítěz žádný, jen pachuť na obou stranách a riziko, že si zákazník najde podobnou službu jinde.

Reservatic přichází s novou a originální myšlenkou, jak tyto rezervační konflikty řešit. Nabízí interaktivní rezervační platformu s možností oboustranných změn termínů s informací o jejich změně. Reservatic má za sebou dva roky vývoje a v tuto chvíli míří mezi vás. Všichni o něm mluví jako o systému budoucnosti. Možnost rychlého reagování na časové změny již zarezervovaných termínů pomocí oboustranné komunikace mezi poskytovatelem služby a zákazníkem je zcela nový směr, kterým se nyní ubírají moderní technologie. Reservatic je v tomto směru první a daleko před ostatními.

Ostatní současné rezervační systémy nabízí on-line objednávku pevného termínu. Ušetří to sice cestování a telefonování, ale nezabrání tomu nejpodstatnějšímu - ani předem rezervovaný termín vás neochrání před dlouhým čekáním v případě, že poskytovatel nebo zákazník nedodrží objednaný čas.

„Tam, kde ostatní rezervační systémy končí, my začínáme“, říkají tvůrci této zcela nové objednávkové platformy, Otakar Lucák a Jiří Kubica. „Zákazníkům nabízíme svobodu rozhodování o vlastním čase, možnost už nikdy nečekat a poskytovatelům služeb přinášíme ekonomizaci jejich činnosti.“ Systém se zaměřuje na všechny typy služeb, prozatím s výjimkou pohostinství a ubytovacích zařízení. Velký potenciál nabízí Reservatic v oblasti zdravotnictví, kde je považován za inovaci.

Mít k dispozici v jednom aktivním kalendáři všechny služby, které denně využíváte, včetně lékaře, fitness, pneuservisu, kadeřnice, hudebního klubu a dalších, moci si kdykoliv a odkudkoliv termíny objednat, rušit, posouvat a hlavně se včas dovědět, že se váš termín blíží, je zrušen, měněn, nebo že se naopak uvolnil termín rychlejší, bývalo ještě včera pouhým snem, navíc opepřeným nápisy Neklepat a Nevstupovat. Reservatic svou platformou mění svět a posouvá budoucnost do přítomnosti. A tak již dnes si můžete stáhnout zdarma aplikaci do svých tabletů a chytrých telefonů, nebo ji začít využívat jako on-line aplikaci v internetovém prohlížeči.

Potřebujete v cizím městě najít akutně zubaře, opravit prasklou pneumatiku, nevíte kdo a kde má otevřeno a zda vás vezme? Reservatic vám rychle nabídne potřebné a dostupné služby. Jednoduše si tak můžete odkudkoliv objednat termín a aplikace vás navede přímo k poskytovateli, který už o vás ví a čeká na vás.

V základních verzích získávají poskytovatelé služeb i jeho zákazníci systém Reservatic zdarma.

Vzhledem k ojedinělosti, kterou tato aplikace nabízí, má Reservatic světové ambice. Ví, že svými funkcemi a hlavně nechutí lidí čekat na cokoliv, má obrovský potenciál zaujmout celý svět. To vše odstartovalo 10. července 2017 v 10.00 hodin.

Sami si vyzkoušejte, jak je obsluha aplikace jednoduchá - www.reservatic.com

Mobilní aplikaci najdete ke stažení na App Store a Google Play.

Kontakt:

Reservatic s.r.o.

Technologická 372/2

Ostrava-Pustkovec, 708 00

www.reservatic.com

https://www.facebook.com/reservatic

MUDr.Otakar Lucák

e-mail: lucak@reservatic.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

-1°C

Dnes je pátek 15. ledna 2021

Očekáváme v 17:00 -2°C

Celá předpověď