LCG New Media: nové prostory i klienti

foto

Praha 29. května (PROTEXT) - V digitální fullservisové agentuře LCG New Media došlo v poslední době k několika novinkám. Firma přesunula své sídlo do nových prostor v Karlíně a podařilo se jí získat několik nových klientů a projektů. V souvislosti s tím hledá dva nové zaměstnance.

Digitální fullservisová agentura LCG New Media se přestěhovala do moderně zrekonstruovaných designových prostor v pražském Karlíně, na adresu Pernerova 659/31a. Design interiérů navrhoval umělec a designér Richard Fischer.

"Prostory ve kterých jsme byli od roku 2012 už pro nás nebyly pohodlné a chtěli jsme najít více kreativní a inspirativní prostředí. Našli jsme úžasné industriální prostory, fabrička, jen kousek od naší bývalé kanceláře v Karlíně, které vznikly předěláním původní fabriky na kanceláře," prozradil ředitel LCG New Media Vojtěch Lambert.

Stěhování ale není jedinou novinkou. Agentuře se podařilo získat nové klienty a projekty z oblasti FMCG, průmyslu a obchodu. S nárůstem nového byznysu chce proto LCG NM rozšířit svůj tým, aktuálně hledá posily na pozice account manager a PPC specialista.

LCG New Media pracuje pro 6 značek Omega Pharma, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa, ELAI, Týdny inovací, Inmotion, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, Ferring nebo například České energetické centrum.

Kontakt:

Martin Eckstein

PR Consultant

Tel.: 731 46 48 46

Mail: martin@eckstein.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

27°C

Dnes je pátek 29. září 2023

Očekáváme v 17:00 23°C

Celá předpověď