V pěti stanicích metra dnes budou opět koncertovat kapely

foto Vestibuly pražského metra oživila 18. dubna 2018 hudba a zpěv. Sedmý ročník hudebních vystoupení Nalaďte se v metru uspořádal Dopravní podnik hl. m. Prahy. Snímek je ze stanice Florenc.

Praha - Pět stanic pražského metra se dnes opět promění v koncertní pódia, na kterých se vystřídá přes 40 hudebních skupin. Cestujícím budou hrát od 9:00 do 22:00 ve stanicích Můstek, Florenc, Náměstí Republiky, Hlavní nádraží a Hradčanská. Akci nazvanou Nalaďte se v metru po osmé pořádá pražský dopravní podnik ve spolupráci s pražskou konzervatoří a Vyšší odbornou školou (VOŠ) Jaroslava Ježka.

Podle mluvčí dopravního podniku Anety Řehkové se lidé budou moci v metru při koncertech zaposlouchat do hudby nejrůznějších žánrů. Zazní blues, soul, rock, jazz a chybět nebude ani elektronická hudba jako drum and bass.

Hudební produkce začnou ve stanicích Náměstí Republiky a Hlavní nádraží, kde ráno zahrají kapely SO H58 a Pricey Bouncers. Večer pak bude v metru patřit soulovému vystoupení Barbory Šedivé and Soulnight, jazzové kapele Samurai Karate nebo dechovému snowbandu Brass Avenue.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

20°C

Dnes je pátek 24. května 2019

Očekáváme v 21:00 18°C

Celá předpověď