Na Topolánka čeká v jeho štábu na 50 novinářů

foto Ilustrační foto - Kandidát na prezidenta, bývalý premiér a předseda ODS Mirek Topolánek debatoval 4. prosince v aule Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se studenty.

Praha - Na pět desítek novinářů čeká na příchod prezidentského kandidáta Mirka Topolánka do jeho volebního štábu v restauraci Pivovar Národní. Podle jeho volebního týmu by měl přijít asi v 15:30. Do té doby mají přijít jeho podporovatelé.

"Nejdřív chce promluvit se svými podporovateli, pak s novináři," řekl ČTK Edvard Kožušník z Topolánkova týmu. Mezi jeho podporovateli jsou například senátor ODS Jaroslav Kubera, bývalý šéf pražské záchranné služby a někdejší senátor za ODS Zdeněk Schwarz či senátorka ODS a bývalá ministryně zdravotnictví Daniela Filipiová. Žádný z nich zatím ve štábu není, Kubera, který sám kandidaturu na prezidenta zvažoval, je na sněmu ODS v Ostravě.

V prostoru pro novináře jsou na každém stole plakátky, placky a samolepky s českým lvem na červeném srdci a nápisem "Jdu do toho s Mirkem". Vedlejší místnost je určena pro individuální rozhovory a televizní vstupy. Tisková konference, která je naplánovaná po sečtení všech výsledků, bude v další místnosti ve sklepě.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

7°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 13:00 7°C

Celá předpověď