Na půjčkách můžete vydělat balík. S Ferratum můžete bezpečně investovat do P2P úvěrů

Máte k dispozici volné finanční prostředky, které se v dohledné době nechystáte utratit? Nenechte peníze zahálet a raději je chytře investujte. Pokud se nevyznáte v akciích, komoditách a binárních opcích a zároveň vám nestačí nízký výnos u jiných investičních nástrojů, bude se vám zamlouvat investice do půjček. Ferratum P2P je alternativou k nástrojům kolektivního investování a spočívá v půjčování dlužníkům na základě jejich platební morálky. Úvěry se seskupují do skupin zvaných úvěrové série. Daný druh investic dříve využívali pouze větší investoři. Dnes z nich těží i „obyčejní“ lidé.

Společnost Ferratum Group je průkopníkem segmentu mobilních půjček a inovátor v oblasti finančních technologií. Ferratum P2P je jednou z obchodních aktivit dceřinné společnosti Ferratum Czech s.r.o., která se zabývá poskytováním kompletního úvěrového servisu, správy a inkasa plateb od dlužníků.

Diverzifikace investice = snížení rizika

Bezpečná investice do půjček spočívá ve snížení rizika diverzifikací. Se společností Ferratum investujete do větší skupiny úvěrů a nikoliv do jednoho většího úvěru. V praxi to znamená, že nebudete vystaveni riziku selhání jednoho dlužníka. Vlastnictví podílu ve větší skupině úvěrů vede k automatické diverzifikaci.

Pod úvěrovou sérií si můžete představit předpřipravený balík investic. V jednoduchosti spočívá kouzlo investování do P2P – zájemce o investování nemusí na nic čekat a začne kdykoliv. Díky společnosti Ferratum můžete na spotřebitelských úvěrech, které původně poskytovala banka, vydělat i vy.

Garance odkupu nesplacených úvěrů

Průměrný přepočtený roční výnos činí 8,9 %. Výkonnost v praxi kolísá na základě skutečné platební morálky dlužníků. Ferratum však dává garanci zpětného odkupu a nabízí odkoupení nesplacených úvěrů (s prodlením 60 dní) za 85 % zbývající jistiny.

Další informace a možnost registrace najdete na www.ferratump2p.cz.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

3°C

Dnes je neděle 29. listopadu 2020

Očekáváme v 19:00 2°C

Celá předpověď