Za Plzeň si v přípravě zahraje i Horváth

foto Utkání 17. kola první fotbalové ligy: Viktoria Plzeň - Dynamo České Budějovice 21. února v Plzni. Pavel Horváth z Plzně.

Plzeň - Za fotbalisty Plzně si v úvodním zápase zimní přípravy opět zahraje Pavel Horváth. Bývalý kapitán a současný asistent Viktorie v sobotu doma nastoupí proti Sokolu Puklice v rámci projektu "Kopeme za fotbal".

Čtyřicetiletý Horváth, který ukončil hráčskou kariéru po minulé sezoně, se plzeňským fanouškům představí poprvé od červnové rozlučky. I tentokrát půjde o exhibiční utkání. "Jsem rád, že mi hlavní trenér dá šanci a ukážu to nejlepší, co ve mně je. Na utkání se těším, určitě si užijeme hodně srandy. Fanoušky tak chci touto cestou také pozvat," řekl Horváth na klubovém webu.

Duel mezi Plzní a Puklicemi začne v sobotu ve 13:30 na umělé trávě na hřišti v Luční ulici a vstup je zdarma. Šanci dostanou i vítězové tomboly z vánočních setkání fanoušků v Doosan Areně. "Od obou hráčů si hodně slibuju a věřím, že v našem dresu předvedou skvělé výkony," uvedl s úsměvem trenér úřadujícího mistra Karel Krejčí.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2016 ČTK

Načíst další článek

12°C

Dnes je čtvrtek 27. října 2016

Očekáváme v 3:00 8°C

Celá předpověď