V předkole se utkají Liberec se Spartou a Olomouc se Zlínem

foto Utkání 52. kola hokejové extraligy: Piráti Chomutov - HC Sparta Praha 4. března v Chomutově. Zleva Martin Jandus ze Sparty a chomutovský Michal Poletín.

Praha - V předkole play off hokejové extraligy se utkají Liberec se Spartou a Olomouc se Zlínem. Po dnešním konci základní části je také jasné, že o semifinále bude bojovat třetí Třinec s šestými Pardubicemi a čtvrté Vítkovice s pátou Kometou Brno, která obhajuje titul. Vítěz základní části Plzeň a druhý Hradec Králové budou čekat na úspěšné týmy z předkola. Klání o dvě volná místa ve čtvrtfinále začnou v úterý 6. března.

Předkolo hrané na tři vítězné duely skončí nejdříve v pátek 9. března a nejpozději v pondělí. Čtvrtfinále, od kterého se hraje už na čtyři vítězství, odstartuje v úterý 13. března a vyvrcholí nejpozději v pondělí 26. března.

Semifinále startuje ve čtvrtek 29. března a o finalistech se rozhodne nejpozději ve středu 11. dubna. Boj o titul začne v sobotu 14. dubna a nový šampion bude korunován nejdříve ve čtvrtek 19. dubna a nejpozději týden nato.

Skupina o 11.-14. místo, kam se započítávají výsledky ze základní části, začne v úterý 6. března a skončí po posledním šestém kole v pátek 23. března.

Baráž na 12 kol pro týmy z 13. a 14. místa a dva nejlepší celky první ligy o dvě místa v příštím ročníku nejvyšší soutěže odstartuje v úterý 27. března a skončí v neděli 22. dubna.

Program Generali play off:

Předkolo:

Úterý 6. března - 1. zápasy:

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín.

Středa 7. března - 2. zápasy:

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín.

Pátek 9. března - 3. zápasy:

17:30 Aukro Berani Zlín - HC Olomouc,

18:30 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.

Sobota 10. března - případné 4. zápasy:

15:00 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec,

15:30 Aukro Berani Zlín - HC Olomouc.

Pondělí 12. března - případné 5. zápasy:

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín.

Čtvrtfinále:

Úterý 13. března - 1. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice,

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno.

Středa 14. března - 2. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice,

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno.

Čtvrtek 15. března - 1. zápasy:

HC Škoda Plzeň - 8, Mountfield Hradec Králové - 7.

Pátek 16. března - 2. zápasy:

HC Škoda Plzeň - 8, Mountfield Hradec Králové - 7.

Sobota 17. března - 3. zápasy:

17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera.

Neděle 18. března - 4. zápasy:

17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera.

Pondělí 19. března - 3. zápasy:

8 - HC Škoda Plzeň, 7 - Mountfield Hradec Králové.

Úterý 20. března - 4. zápasy:

8 - HC Škoda Plzeň, 7 - Mountfield Hradec Králové.

Středa 21. března - případné 5. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice,

17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno.

Čtvrtek 22. března - případné 5. zápasy:

HC Škoda Plzeň - 8, Mountfield Hradec Králové - 7.

Pátek 23. března - případné 6. zápasy:

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera.

Sobota 24. března - případné 6. zápasy:

8 - HC Škoda Plzeň, 7 - Mountfield Hradec Králové.

Neděle 25. března - případné 7. zápasy:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice,

16:00 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno.

Pondělí 26. března - případné 7. zápasy:

HC Škoda Plzeň - 8, Mountfield Hradec Králové - 7.

Semifinále:

Čtvrtek 29. března - 1. zápas:

2 - 3.

Pátek 30. března - 2. zápas:

2 - 3.

Sobota 31. března - 1. zápas:

1 - 4.

Neděle 1. dubna - 2. zápas:

1 - 4.

Pondělí 2. dubna - 3. zápas:

3 - 2.

Úterý 3. dubna - 4. zápas:

3 - 2.

Středa 4. dubna - 3. zápas:

4 - 1.

Čtvrtek 5. dubna - 4. zápas:

4 - 1.

Pátek 6. dubna - případný 5. zápas:

2 - 3.

Sobota 7. dubna - případný 5. zápas:

1 - 4.

Neděle 8. dubna - případný 6. zápas:

3 - 2.

Pondělí 9. dubna - případný 6. zápas:

4 - 1.

Úterý 10. dubna - případný 7. zápas:

2 - 3.

Středa 11. dubna - případný 7. zápas:

1 - 4.

Finále:

Sobota 14. dubna - 1. zápas:

1 - 2.

Neděle 15. dubna - 2. zápas:

1 - 2.

Středa 18. dubna - 3. zápas:

2 - 1.

Čtvrtek 19. dubna - 4. zápas:

2 - 1.

Neděle 22. dubna - případný 5. zápas:

1 - 2.

Úterý 24. dubna - případný 6. zápas:

2 - 1.

Čtvrtek 26. dubna - případný 7. zápas:

1 - 2.

Skupina o umístění na 11.-14. místě:

11. Chomutov 52 13 10 9 20 132:155 68
12. Mladá Boleslav 52 15 6 8 23 118:139 65
13. Jihlava 52 12 7 7 26 106:139 57
14. Litvínov 52 10 7 6 29 118:168 50

Program:

Úterý 6. března - 1. kolo:

17:30 Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Dukla Jihlava.

Pátek 9. března - 2. kolo:

17:30 HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov.

Neděle 11. března - 3. kolo:

15:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Dukla Jihlava.

Pátek 16. března - 4. kolo:

17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, HC Dukla Jihlava - HC Verva Litvínov.

Neděle 18. března - 5. kolo:

15:30 HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov,

16:00 HC Dukla Jihlava - BK Mladá Boleslav.

Pátek 23. března - 6. kolo:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava.

Baráž:

Úterý 27. března - 1. kolo:

13 - 2, 14 - 1.

Pátek 30. března - 2. kolo:

2 - 14, 1 - 13.

Neděle 1. dubna - 3. kolo:

13 - 14, 2 - 1.

Úterý 3. dubna - 4. kolo:

14 - 13, 1 - 2.

Pátek 6. dubna - 5. kolo:

2 - 13, 1 - 14.

Neděle 8. dubna - 6. kolo:

14 - 2, 13 - 1.

Úterý 10. dubna - 7. kolo:

13 - 2, 14 - 1.

Pátek 13. dubna - 8. kolo:

2 - 14, 1 - 13.

Neděle 15. dubna - 9. kolo:

13 - 14, 2 - 1.

Úterý 17. dubna - 10. kolo:

14 - 13, 1 - 2.

Pátek 20. dubna - 11. kolo:

2 - 13, 1 - 14.

Neděle 22. dubna - 12. kolo:

14 - 2, 13 - 1.

Pozn: Začátky zápasů se mohou měnit podle televizních přenosů.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je úterý 19. června 2018

Očekáváme v 9:00 22°C

Celá předpověď