V Londýně havaroval patrový autobus MHD, deset lidí se zranilo

foto Nejméně deset zraněných si dnes vyžádala nehoda patrového autobusu londýnské městské hromadné dopravy. Autobus ráno směřoval ke stanici Waterloo, když v rušné ulici Lavender Hill v jižní části města náhle projel skleněnou výlohou obchodu s kuchyňskými potřebami.

Londýn - Nejméně deset zraněných si dnes vyžádala nehoda patrového autobusu londýnské městské hromadné dopravy. Tři ze zraněných, včetně řidiče, byli odvezeni do nejbližších nemocnic, informovala agentura AP.

Nejméně deset zraněných si dnes vyžádala nehoda patrového autobusu londýnské městské hromadné dopravy. Autobus ráno směřoval ke stanici Waterloo, když v rušné ulici Lavender Hill v jižní části města náhle projel skleněnou výlohou obchodu s kuchyňskými potřebami.

Autobus ráno směřoval ke stanici Waterloo, když v rušné ulici Lavender Hill v jižní části města náhle projel skleněnou výlohou obchodu s kuchyňskými potřebami.

Záchranná služba oznámila, že zasahující zdravotníci ošetřili deset lidí, z nichž tři, včetně řidiče autobusu, byli odvezeni do nemocnic. Hasiči museli uvolnit dva cestující uvězněné v horním patře vozidla, které je pro svou konstrukci a červenou barvu známou ikonou Londýna.

Cestující z autobusu Amy Mullineuxová uvedla, že řidič jí po havárii řekl, že si vůbec neuvědomuje, co nehodu způsobilo. "Nepamatuje si, že by do něčeho narazil," řekla.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je sobota 23. června 2018

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď