Šural zařídil Spartě výhru v Jablonci, Teplice zdolaly Karvinou

foto Utkání 11. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sparta Praha 21. října v Jablonci nad Nisou. Autor tří gólů Josef Šural (vlevo) ze Sparty Praha, vpravo Néstor Albiach ze Sparty Praha.

Praha - Fotbalisté Sparty v utkání 11. kola zvítězili na hřišti Jablonce 3:0. O všechny góly se postaral Josef Šural, který vstřelil svůj třetí hattrick v ligové kariéře. Sparta vyhrála venku v lize po čtyřech zápasech. Teplice zdolaly Karvinou 1:0 gólem Davida Vaněčka z 88. minuty. Teplice mají doma bilanci čtyř výher a dvou remíz, Karviná nevstřelila branku už 304 minut.

Statistka sobotních zápasů 11. ligového kola:

--------

FK Teplice - MFK Karviná 1:0 (0:0)

Branka: 88. Vaněček. Rozhodčí: Berka - Hrabovský, Kříž. ŽK: Krob, Červenka (oba Teplice). Diváci: 4036.

FK Jablonec - Sparta Praha 0:3 (0:2)

Branky: 3., 16. a 83. Šural. Rozhodčí: Ardeleanu - Kubr, Fišer. ŽK: Považanec, Tecl, Mihálik - Hovorka, M. Kadlec. Diváci: 4883.