Tenistka Kvitová je bez stehů, zranění se prý hojí dobře

foto Tenistka Petra Kvitová informovala 23. prosince na tiskové konferenci v Praze o svém zdravotním stavu po propuštění z nemocnice. Dvojnásobnou wimbledonskou vítězku přepadl neznámý muž 20. prosince ráno v jejím prostějovském bytě. Při potyčce jí pořezal levou ruku, v které šestadvacetiletá tenistka drží raketu. Kvitová se následně ve Vysokém nad Jizerou podrobila téměř čtyřhodinové operaci poraněných šlach a nervů na všech prstech.

Prostějov - Vážné zranění prstů Petry Kvitové se hojí dobře, česká tenistka už je bez stehů a rehabilituje. Oznámila to na svém facebookovém profilu. Kvitovou přepadl neznámý pachatel v úterý 20. prosince ráno v jejím prostějovském bytě a při potyčce ji pořezal na levé ruce, v níž drží raketu.

"Chtěla jsem se s Vámi podělit o dobré zprávy. Mé stehy po operaci jsou venku, hojí se to zatím dobře. Jsem ráda, že jsem to zase opět já a má ruka. Rehabilituji a zůstávám pozitivní jako vždy," napsala na internetu pod fotografii, na níž sedí u stolu s kondičním koučem Davidem Vydrou a novým tenisovým trenérem Jiřím Vaňkem.

Dvojnásobná wimbledonská vítězka se musela s pořezanými prsty a poškozenými vazy podrobit čtyřhodinové operaci ve Vysokém nad Jizerou. Čeká ji minimálně půlroční pauza, na kurty se vrátí nejdříve v druhé polovině roku. Prostějovský tenisový klub slíbil za dopadení pachatele odměnu sto tisíc korun.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

5°C

Dnes je úterý 12. prosince 2017

Očekáváme v 13:00 5°C

Celá předpověď