Olympijský šampion Svoboda trénuje s kráskou a elektřinou ve svalech

foto Moderní pětibojař David Svoboda a mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová zkouší novou tréninkovou metodu zvanou BodyBody

Na olympiádě v Londýně získal zlatou medaili v moderním pětiboji a mohl by usnout na vavřínech, jenže moderní pětibojař David Svoboda nezahálí: na soupeře se dokonce před další sezonou rozhodl vyzkoušet novou tréninkovou zbraň BodyBody, při níž mu do svalů proudí elektrické impulsy. A co víc – trénuje společně s krásnou mistryní světa ve sportovním aerobiku Denisou Barešovou.

Pro Svobodu je samozřejmě BodyBody jen doplněk k přípravě, která je u profesionálního sportovce náročná, ale z jeho doporučení mohou těžit rekreační sportovci nebo vytížení lidé. Tohle cvičení je totiž tak intenzivní, že stačí dvacet minut dvakrát týdně. „Když jsem si BodyBody vyzkoušel poprvé, druhý den jsem cítil všechny svaly v těle,“ říká David Svoboda, který metodu využil už v létě, když byl zraněný a nemohl trénovat.

Moderní pětibojař David Svoboda a mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová

Obletovaný moderní pětibojař ale není jediný, komu se lehké elektrické brnění ve svalech zalíbilo. Společně s ním si zacvičila i mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová. „Mám ráda fitness novinky. Navíc tady nejde o žádné zázraky bez námahy, které slibují některé přístroje, ale o promyšlenou moderní technologii. Zapotíte a unavíte se víc než u jiného cvičení, jen za mnohem kratší dobu,“ říká Barešová.

Takže pokud chcete mít postavu jako tihle dva, už víte, jak na to...

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

15°C

Dnes je úterý 19. září 2017

Očekáváme v 1:00 10°C

Celá předpověď