Olomouc zahájila přípravu s Obročnikem a bez kouče Jílka

foto Ilustrační foto - Utkání 26. kola druhé fotbalové ligy: SC Znojmo - SK Sigma Olomouc, 3. května ve Znojmě. Radost olomouckých hráčů z vítězného zápasu, vlevo Budge Manzia.

Olomouc - Také slovenský fotbalista Michal Obročnik se dnes zapojil do úvodního tréninku prvoligového nováčka Sigmy Olomouc. První den přípravy na Hané absolvovalo 28 hráčů, kterým však nevelel hlavní kouč Václav Jílek, plnící povinnosti u reprezentační jednadvacítky na mistrovství Evropy v Polsku, ale jeho asistent Ladislav Onofrej.

Vedle záložníka Obročnika, který přichází na půlroční hostování s opcí z Liberce, jde do přípravy se Sigmou i několik hráčů na zkoušku: záložník Petr Javorek z Táborska, ve středu se pak k mužstvu připojí útočník Antonio Madreulis Romero z Venezuely a stoper Roberto Carlos Domínguez ze Salvadoru.

Z hostování se na Hanou vrátili záložníci Lukáš Kalvach (Táborsko), Jiří Texl (Vítkovice) a Pavel Moulis (Ústí nad Labem). V Olomouci naopak po vypršení smluv skončili Martin Šindelář, Jakub Petr a Jakub Habusta.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

25°C

Dnes je čtvrtek 24. května 2018

Očekáváme v 11:00 23°C

Celá předpověď