Litvínovský Duda vyhrál produktivitu play out extraligy

foto Karlovarský hokejista Radek Duda

Praha - Hokejový útočník Radek Duda z Litvínova vyhrál produktivitu skupiny o umístění na 11. až 14. pozici v hokejové extralize. V šesti zápasech měl na kontě deset bodů a s osmi asistencemi byl i nejlepším nahrávačem. Následují jeho současní spoluhráči z útoku Vervy, která bude hájit účast v nejvyšší soutěži v baráži.

Druhý František Lukeš si připsal devět bodů a s pěti brankami vládl střelcům. Třetí Robin Hanzl, jenž loni při cestě Litvínova za titulem ovládl produktivitu play off, zaznamenal osm bodů za tři trefy a pět přihrávek.

Brankářským statistikám vládl s nejvyšší úspěšnost zákroků rovných 96 procent i nejnižším průměrem 0,96 obdržené branky na zápas Patrik Bartošák z Vítkovic. Spolu Američanem Brandonem Maxwellem z Pardubic jako jediní udrželi čisté konto.

Celkových 12 zápasů navštívilo 56.419 diváků, což je v průměru 4702 na zápas. Rekordní návštěvu v historii skupiny o 11. až 14. místo vytvořily Pardubice, které při pátečním duelu závěrečného 6. kola proti Karlovým Varům vyprodaly Tipsport arena a záchranu Dynama sledovalo 10.194 diváků.

Reklama

Právě zveřejněno