Jihlava začala přípravu pod novým trenérem Kopeckým

foto Fotbalisté FC Vysočina Jihlava se po třítýdenní dovolené sešli 19. června na jihlavském stadionu a zahájili přípravu před novou prvoligovou sezonou. Na snímku trenér Ivan Kopecký.

Jihlava - Po třítýdenní dovolené vstoupili fotbalisté Jihlavy do letní přípravy pod novým trenérem Ivanem Kopeckým, kterému se hlásilo 28 hráčů včetně nové tváře Michala Pecháčka. Pravý obránce či záložník, který naposledy působil v Příbrami, by měl přijít na hostování z Udine.

Jednadvacetiletý odchovanec Slavie v lednu 2015 odešel do italského klubu z Teplic. V Udine se však neprosadil a minulou sezonu strávil v Příbrami. Odehrál 10 zápasů, následně chyběl kvůli zranění.

Dalším nováčkem je Matyáš Písačka, který je na testech z třetiligového Vyšehradu, a také Martin Nový. Ten měl ze Sparty hostovat v Jihlavě už na jaře, ale kvůli administrativnímu pochybení nemohl. Z hostování se pak vrátili Filip Vedral, Marek Opluštil, Petr Nerad a Jiří Klíma. Působení v týmu naopak ukončili Augusto Batioja a Jani Urdinov.

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava se po třítýdenní dovolené sešli 19. června na jihlavském stadionu a zahájili přípravu před novou prvoligovou sezonou. Na snímku zleva obránce Jiří Krejčí, záložník Petr Nerad, obránce Petr Tlustý a útočník Pavel Dvořák. "Také registrujeme zájem o některé naše hráče, v této chvíli si však myslím, že to není nijak akutní. Jde o Hronka a Ikauniekse. O spolupráci s nimi mám zájem. Jsou to klíčoví hráči. Vypadají slušně na balónu. Jsou schopni rozhodnout zápas a takových hráčů je třeba si vážit," řekl Kopecký.

"Nejdřív se musím seznámit s mužstvem a udělat si menší rozbor. Poté postupnými krůčky vše zlepšovat. Chceme, abychom tu měli 20 hráčů plus tři brankáře. O posílení kádru jsem se samozřejmě bavil s panem Jinochem (sportovním manažerem). V této chvíli ale budu vycházet z kádru, který tady je momentálně k dispozici," dodal nový kouč Jihlavy, která se těsně zachránila v nejvyšší soutěži.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

24°C

Dnes je čtvrtek 24. května 2018

Očekáváme v 17:00 23°C

Celá předpověď