Holík vystřílel Zlínu mečbol s Třincem, Kometa odvrátila vyřazení

foto Třetí utkání předkola play off hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, 10. března v Třinci. Zleva Jiří Polanský z Třince a Ondřej Veselý ze Zlína.

Praha - Hokejisté Zlína zvítězili v třetím utkání předkola play off v Třinci 3:2 v prodloužení a jedna výhra je dělí od postupu do čtvrtfinále. Hrdinou duelu byl útočník Petr Holík, který k dvěma gólům ze základní hrací doby přidal i rozhodující zásah v 63. minutě. Kometa Brno porazila Chomutov 3:2 a odvrátila první mečbol Pirátů, kteří vedou v sérii 2:1 na zápasy.

Předkolo play off hokejové extraligy - 3. zápas:

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 2:3 v prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 33. Tybor (Adamský, Hrabal), 39. Pechanec (Svačina, Kanko) - 9. P. Holík (Bukarts, Žižka), 53. P. Holík (Kotvan, Bukarts), 63. P. Holík. Rozhodčí: Fraňo, Šír - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 4:5, navíc Kašík (Zlín) 5 minut a do konce utkání. Využití: 0:1. Diváci: 5136. Stav série: 1:2.

HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 28. Čermák z trestného střílení, 44. H. Zohorna (Špirko, Kováčik), 45. Špirko (Trška, H. Zohorna) - 21. Račuk (Tomica, Červenka), 51. Kaše (Kämpf). Rozhodčí: Lacina, Pešina - Komárek, Ondráček. Vyloučení: 6:9, navíc Malec (Brno) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 7414. Stav série: 1:2.