Hokejová reprezentace zahájí přípravu před MS s 21 hráči

foto Kouč Vladimír Vůjtek na tréninku české hokejové reprezentace 9. února v ostravské Ostravar Aréně před zápasy Euro Hockey Tour s Ruskem.

Praha - Trenér hokejové reprezentace Vladimír Vůjtek pozval na první přípravný kemp před mistrovství svět v Moskvě a Petrohradu 21 hráčů, mezi kterými jsou i tři nováčci Martin Dočekal, Jan Káňa a Hynek Zohorna z Komety Brno.

Národní tým se sejde v úterý ve Velkých Popovicích, kde bude trénovat do pátku 25. března. První přípravné zápasy, které budou součástí seriálu Euro Hockey Challenge, odehrají čeští hokejisté v Ústí nad Labem, kde se 6. a 8. dubna utkají s Německem.

Ještě předtím mohou aktuální výběr doplnit další hráči, pro které skončí klubová sezona. "První kemp jsme svolali poměrně brzy, protože chceme, aby se reprezentanti, pro které skončila klubová sezona, dostali na led a zůstali v tréninku," uvedl Vůjtek v tiskové zprávě.

Nominace:

Brankáři: Pavel Francouz (Čeljabinsk/KHL), Jakub Kovář (Jekatěrinburg/KHL), Jakub Sedláček (Riga/KHL),

obránci: Milan Doudera, Josef Hrabal, Bohumil Jank (všichni Třinec), Jakub Krejčík, Petr Zámorský (oba Örebro/Švédsko), Jan Kolář (Chabarovsk/KHL), Tomáš Kundrátek (Slovan Bratislava/KHL),

útočníci: Martin Dočekal, Jan Hruška, Jan Káňa, Hynek Zohorna (všichni Brno), Roman Horák (Podolsk/KHL), Lukáš Kašpar (Slovan Bratislava/KHL), Robert Kousal (Novokuzněck/KHL), Petr Koukal (Jekatěrinburg/KHL), Lukáš Radil (Spartak Moskva/KHL), Martin Zaťovič (Togliatti/KHL), Tomáš Zohorna (Chabarovsk/KHL).

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

7°C

Dnes je pondělí 20. února 2017

Očekáváme v 7:00 2°C

Celá předpověď