Hokejová reprezentace odstartuje dlouhou přípravu před MS

foto Ilustrační foto - Trénink české hokejové reprezentace v přípravě na Světový pohár 9. září v Praze. Trenér Petr Jandač (vpředu).

Praha - Česká hokejová reprezentace dnes zahájí dlouhou přípravu před mistrovstvím světa v Německu a Francii, které začne 5. května. Na úvod svěřenci trenéra Josefa Jandače sehrají dva zápasy proti Norsku, které budou součástí seriálu Euro Hockey Challenge. První z nich je na programu 12. dubna v Chomutově.

Na dnešním srazu v pražské Tipsport Areně by se Jandačovi měli hlásit i tři nováčci - brankář Patrik Bartošák, obránce Libor Šulák a útočník Pavel Musil. Kouč pozval na úvod přípravy dva brankáře, šest obránců a osm útočníků. Osm hráčů v čele s brankářem Pavlem Francouzem, obránci Tomášem Kundrátkem a Jakubem Jeřábkem nebo útočníky Lukášem Radilem a Tomášem Zohornou působí v KHL. Obránce Šulák ze Znojma se stal prvním hráčem, jenž byl do reprezentace povolán z mezinárodní ligy EBEL.

Národní tým čekají před zápasy proti Norsku tři čtyřdenní tréninkové kempy. Hráči se budou vždy společně připravovat od úterý do pátku.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Načíst další článek

3°C

Dnes je středa 21. února 2018

Očekáváme v 15:00 4°C

Celá předpověď