Hokejisté Plzně prohráli po nájezdech, Hradec uspěl v prodloužení

foto Čtvrtfinále play off hokejové extraligy - 1. zápas: HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, 15. března 2018 v Plzni. Zleva brankář Olomouce Branislav Konrád, Tomáš Mertl z Plzně a Lukáš Galvas z Olomouce.

Praha - Hokejisté Plzně prohráli v úvodním čtvrtfinálovém utkání doma s Olomoucí 2:3 po samostatných nájezdech. O výhře Hanáků rozhodl hattrickem Zbyněk Irgl. I druhý dnešní zápas skončil zápas v normální hrací době 2:2. O výhře Hradce Králové doma nad Libercem rozhodl ve třetí minutě prodloužení Vopelka.

Čtvrtfinále play off hokejové extraligy - 1. zápasy:

HC Škoda Plzeň - HC Olomouc 2:3 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 29. Schleiss (D. Kindl), 48. J. Kindl (Gulaš, Kratěna) - 12. Irgl (Strapáč, J. Galvas), 36. Irgl (J. Knotek), rozhodující sam. nájezd Irgl. Rozhodčí: Pavlovič, Šír - Ondráček, Špůr. Vyloučení: 2:6. Bez využití. Diváci: 6111. Stav série: 0:1.

Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 3:2 v prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Koukal (Vydarený, Smoleňák), 25. Cingel (Smoleňák, Cibulskis), 63. Vopelka (Gregorc, Cibulskis) - 2. Kvapil (Bulíř, Jánošík), 35. Kvapil (Pyrochta, Filippi). Rozhodčí: Hradil, R. Svoboda - Pešek, D. Hynek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. Diváci: 6448. Stav série: 1:0.

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK