Hoffenheim zachránil v bundeslize bod v Kolíně až v nastavení

foto Fotbal - ilustrační foto.

Kolín nad Rýnem - Fotbalisté Hoffenheimu remizovali ve 30. kole německé ligy v Kolíně nad Rýnem 1:1 a v boji o Ligu mistrů mají na třetím místě náskok dvou bodů před Dortmundem. Borussia je tak o víkendu může o přímé postupové místo připravit.

Hoffenheim vyhrál čtyři z posledních pěti utkání, ale v Kolíně zachránil remízu až v nastaveném čase. V 58. minutě dostal domácí celek do vedení útočník Bittencourt, kterému Hector poslal míč před odkrytou branku. V třetí nastavené minutě ale proměnil závěrečný tlak hostů ve vyrovnání střelou z hranice šestnáctky Demirbay.

Kolín, který usiluje o start v Evropské lize, dva předchozí bundesligové zápasy prohrál. Získaný bod ho nyní vynesl na šesté místo. Český reprezentant Pavel Kadeřábek do hry v hostujícím týmu nezasáhl.