Omezení kvůli nehodě na D1 na 212. km skončilo

foto Provoz na dálnici D1 na 212. kilometru u Holubic na Vyškovsku zablovala 13. září v obou směrech nehoda kamionu, z vozu se vysypaly cihly a vytekla nafta. Při nehodě byl zraněn řidič.

Holubice (Vyškovsko) - Dopravní omezení kvůli nehodě na D1 na 212. kilometru u Holubic na Vyškovsku dnes opoledne po dvou dnech skončilo. Práce byly rozsáhlejší, než se původně očekávalo, řekl ČTK mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl. Ve středu odpoledne se v místě vyboural kamion a prorazil svodidla.

"Původně jsme počítali s tím, že budeme hotovi ve čtvrtek v podvečer, ale to poškození se ukázalo jako rozsáhlejší, museli jsme tam nechat navézt více mechanizace," uvedl mluvčí. V místě byly v obou směrech uzavřeny levé pruhy, omezení skončilo dnes po 15:00.

Při havárii se lehce zranil řidič, tvořily se dlouhé kolony, a to i na objízdné trase přes Rousínov. Kamion s cihlami narazil do svodidel ve směru na Ostravu a převrátil se na bok, blokoval jízdní pruhy. Na místo nehody letěl záchranářský vrtulník, nakonec ale nebyl zapotřebí. Řidič se z kabiny dostal sám.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

31°C

Dnes je sobota 21. července 2018

Očekáváme v 5:00 17°C

Celá předpověď