Baník začal přípravu bez Baroše, ale dohoda se zřejmě blíží

foto Ilustrační foto - Utkání 18. kola první fotbalové ligy FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha 28. února v Ostravě. Útočník Baníku Milan Baroš se raduje z gólu.

Ostrava - Třetí návrat fotbalisty Milana Baroše do Ostravy se zřejmě blíží. Pětatřicetiletý bývalý útočník Liverpoolu stále neoznámil, kde bude hrát v příští sezoně, ale z dnešního vyjádření trenéra Baníku Radima Kučery to vypadá na jeho návrat na Bazaly.

Baník dnes zahájil přípravu na hřišti v Šilheřovicích ještě bez Baroše, ale z řady indicií by se vítěz Ligy mistrů z roku 2005 mohl ke svému mateřskému klubu co nevidět připojit.

"Dokud není nic podepsáno, není nic hotové. Ale já věřím, že je to na dobré cestě. Milan teď trénuje se svým kondičním trenérem individuálně a možná v pátek bychom se měli osobně sejít. Věřím, že to klapne a Milan nám pomůže," řekl Kučera dnes novinářům.

I Liberec, jehož dres bývalý reprezentační kanonýr v uplynulé sezoně oblékal, už ústy sportovního ředitele Jana Nezmara naznačil, že další Barošovy kroky vedou do Ostravy.

"Zatím není nic hotové. Jednáme, nějak se to vyvíjí, ale žádnou jistotu zatím nemáme a nic není podepsáno," řekl sportovní ředitel Baníku Dušan Vrťo.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

24°C

Dnes je sobota 26. května 2018

Očekáváme v 7:00 15°C

Celá předpověď