4. hrací týden Hanspaulky: 1.-5. liga

1.liga: Oba vedoucí týmy z minulého kola potvrdily dobrou formu a i po třetím kole mají na kontě plný počet bodů. Šumavan-Balkán si poradil s Traktorem humus a Úterní hosté díky dobře zahraným standardkám přetlačili Smutný potapěče. Na třetí příčku se dočasně posunula Bedna, které k tomu stačila jediná branka do sítě HS a dočasně proto, že nám v tabulce chybí vítězství Vokry nad Herthou, z něhož zápis nedorazil. Prvního vítězství se dočkal Boston, když využil nedochvilnosti hráčů Rowdies a nasázel jim 10 gólů. Naopak první podzimní porážku mají za sebou Vojenské lesy, které si vylámaly zuby na defenzivě Restaurace U Pecků.

2.A

Nekompletní tabulce po čtvrtém kole vévodí Blesk, poté co rozstřílel Bar Krušovice, ovšem bodový rozdíl je dočasný, protože v "derby svatých" se body dělily mezi Trantu a Dominiku a oba si tak o jeden bod polepší. Chybí i kontumace zápasu Akta-rez vs Borek, ve prospěch hodinářů, která je posune do horních pater tabulky. Směrem vzůru se posunulo Deko po vítězství nad FC Ferri a opačným směrem zamířila Tuscarora, která těsně podlehla Kbelským vosám, což Vosy dostalo z "červených čísel". První podzimní vítězství zaznamenal Inter Lotyšák, když nasázel Realu Fasttrade deset branek. Real tak po třech kolech klesl až na samé dno. 

2.B

Vedoucí tandem i ve třetím kole potvrdil dobrý start do sezóny a opět bodoval naplno, když Inter lotyšák porazil Starou dámu a Porter si stejným poměrem poradil s Gepardem. Třetí příčka patří Klokanu, který v divoké přestřelce porazil FC Kings a na čtyři body se dotáhla i Sparta Pankrác, když těsně přehrála Berlínské lvy. Zápis o utkání SNF s Důchodci zatím nedorazil, takže si musíme počkat zda se Důchodci přiblíží čelu, nebo SNF odlepí ode dna tabulky. První bod si za remízu s Nemesis připsal tým Holosmetky, zatímco soupeř už remizoval podruhé za sebou. 

3.B

Matfyz si ve třetím kole poradil s Gambrinusem a posunul se do čela tabulky. Zápis z utkání Lucián vs Inter Ohradní zatím nedorazil, takže si musíme počkat na zjištění, který ze soupeřů udržel plný počet bodů, nebo zda duel skončil nerozhodně. Na druhou příčku se tak zatím posunula Městská policie, které k tomu stačil jediný gól do sítě, v té době oslabeného Edenu 1999 a stejný počet bodů má i UTS Vršovice, díky vítězství v divoké přestřelce s Bum barem. První výhru si připsaly Dvorce, čímž se posunuly před svého soupeře, tým Banana Chiquíta a první podzimní bod získal Little Eden a JR Club za vzájemnou remízu. 

3.C

V tomto týdnu byla na programu pouze dohrávka prvního kola, v níž Notorkros porazil Deportivo Estudiantil a posunul se na třetí příčku s plným počtem bodů a zápasem k dobru. 

4.A

Zápis z utkání Domácích potřeb s AG Teamem zatím nedorazil a tak se na první příčku vyhoupl tým Ujde to, poté co těsně přehrál Letnou. Trojici pětibodových vede na skóre Sebranka, která se rozdělila o body s Felixem. Jen o jedinou branku zaostává Ještěrka, díky hladké výhře nad Real Tide, zatímco Filipi mají po těsném vítězství v duelu s Rychlými hrochy skóre vyrovnané. Autobazar Duo remizoval s Desítníky, čímž oba soupeři přispěli k vyrovnanosti tabulky, ze které se odlišuje pouze Real Tide, který má po čtyřech kolech na kontě nulu a už aby pomalu zahájil záchranářské práce. 

4.B

Čtvrté kolo přineslo souboj doposud stoprocentních týmů, ve kterém Demoliční četa třemi góly v posledních deseti minutách porazila Ruzyni a ujala se vedení  v tabulce. na druhou příčku se díky lepšímu skóre prozatím posunulo AGČV, po vítězství nad Cvrčky, nicméně otázkou zůstává, jak dopadne před STDK ona neuskutečněná konfrontace. Před Ruzyni se pak ještě dostal Betl, díky výhře nad poslednímy Bohy Terron. Nejvýraznějího vítězství v tomto kole dosáhla Santa Tranta, když nastřílela sedm branek Lachtánkům. Vzhledem k výhrám Martini nad Saens a Sklenářky v duelu s předposlední Pendulou, se střed tabulky hodně vyrovnal.  

4.C

Gumídci si připsali ve čtvrtém kole druhou remízu, tentokrát se Seznamem, což je stálo průběžné vedení. Do čela se tak posunuly 4TD Ala Bundy po hladkém vítězství nad Devils of Resslovka. Bodově se na Gumídky dotáhl Mord, který ve druhé půli otočil nepříznivý vývoj zápasu s Pape Dejvice a sestřelil je ze druhé příčky. Výrazného vítězství dosáhl Homogen, když nasázel sedm branek posledním VŠSK, kteří disponují pouze jedním bodem, stejně jako Alkohol tea, jenž aktuálně podlehl Démonům. V tabulce nám chybí vítězství Typosu nad Kácou, z něhož zatím nedorazil zápis. 

4.E

V tomto týdnu se liga nehrála, dorazil pouze chybějící zápis ze třetího kola, v němž Ginesio remizovalo se Sportbarem Zipo. Sportbar tak zaznamenal první ztrátu bodů, ale stejně se posunul do čela tabulky. 

4.F

Na programu tohoto týdne byla pouze dohrávka prvního kola, v níž Orange Predators porazili Pašáky a připsali si první vítězství a první body. A také předehrávka kola šestého, ve které Penco deklasovalo Sedm zbabělých a posunulo se do čela tabulky. Ovšem tento výsledek ještě není definitivní, protože hráč Mašinda nastoupil v trestu a tak bude utkání nejspíš kontumováno ve prospěch poražených. 

5.A

Bronx neztratil ani ve čtvrtém kole, když s přehledem využil oslabení Čech Mejdu a nasázel mu sedm branek. Reds doplnili výsledek z minule, kdy přehráli Pirelli, ale aktuálně už to měli s udržením stoprocentní bilance o něco těžší a duel se Zodyhydem vyhráli spíš se štěstím. Milenium tak kleslo na třetí příčku, přestože svůj zápas s Englandem dovedlo k vítěznému konci. Pirelli si nezpravilo chuť ani v tomto kole, protože nestačilo na ofenzivu Tatry 04, která si vyrovnanla skóre a drží se na dostřel špičce. V utkání ze středu tabulky se rozdělila o body Arabská s K.K.K. a klidný střed drží i Vyzunk, díky vítězství nad Notorletem, který spolu s Englandem zatím nezískal ani bod. 

5.B

Slamník hladce porazil ve čtvrtém kole Palouk a zatím pokračuje bez ztráty kytičky. Naopak Pavapa Motl zaznamenali první ztrátu, když vysoko prohráli s týmem Kareto-Reco a kromě soupeře se na ně bodově dotáhl i Kontis. Ten nakonec udržel vedení v zápase s Merck stars a přeskočil Kovárnu, která má čtvrté kolo s Atlantou Žižkov na programu až 11.října. Ve spodní polovině tabulky si první podzimní vítězství připsal Spirit bar,když nadělil "bůra" Tsunami, kteří by se podle rozhodčího snad porazili i sami. První body získal v duelu s Hulla Hulla tým KFC a odlepil se ode dna tabulky. 

5.C

Vedoucí tandem neztratil ani ve čtvrtém kole, Paráda porazila v utkání připomínajícím diskusní kroužek Exact a udržela se v čele, následována úsporně a účelně hrající Limitou, která sice neslaví střelecké hody, ale také branky nedostává, jak předvedla v utkání se Žaludem. Bod ztrácí Kříženeček, který tentokrát opět bodoval naplno, když v utkání bohatém na branky pokořil sedmi góly Růžové delfínky. Těm se tento týden moc nepodařil, protože o tři dny později v předehrávce čtvrtého kola opět prohráli, když dopřáli týmu Břewnow boys první podzimní výhru. Za zmínku rozhodně stojé ofenzivní festival zápasu Czech line s Pasekou, který divákům nabídl 13 branek. 

5.D

Po třetím kole se na čele osamostatnil tým STS Chvojkovice-Brod, který si v utkání se Starou gardou schoval vše podstatné na druhý poločas. Bratři v triku se museli o body rozdělit s Dodo's kings, když pohrdli i penaltou v závěru a klesli na druhou příčku. Bodově se tak na ně dotáhl třetí Veget, po vítězství nad Kojoty. Na opačném konci tabulky dělají oba hříšníci co mohou, aby se co nejdříve dostali z mínusových hodnot. Ya Basta je tomu po hladkém vítězství nad Demínkou hodně blízko a stejným "kontumačním" skóre vyhrál i River lejt v duelu s Útlumem. Starosti by si tak kromě Útlumu měla dělat i SquashArena, protože aktuálně prohrála s Tazy a na první body stále čeká. 

5.E

Grinders ve čtvrtém kole ztratili vedení i neporazitelnost, když prohráli s Delivery, pro které to bylo první podzimní vítězství. Na čel je tak vystřídal Sopouch, který sice také ztratil stoprocentní bilanci, ale z duelu s Torpédem Hulín vydoloval alespoň bod za remízu. Hodně divokou remízu mají za sebou Kumpáni, kteří se rozdělili o body s Imidinem Opatov výsledkem 4:4. Do třetice remízového kola skončil nerozhodně i zápas mezi Žlutými křídly a Těžkou demencí. Hladkou výhru naopak zaznamenal Ústavan, když díky výkonu gólmana přehrál Polární záři. Čtvrté kolo bude dohráno v pátek zápasem Výtržníku s Los Bimbananos. 

5.H

Skokanam kola je v hodně nekompletní tabulce Úderka Žižkov, která převádí doslova ofenzivní festival. Doplnila zápas druhého kola ve kterém deklasovala 12 góly Liboc a aktuálně sehrála krásné střelecké představení s Paraguayí, kterou porazila 9:7. Na čele ovšem zůstává dvojice 1.FP Praha a Erectico, která se o body rozdělila a oba tak zaznamenali první ztrátu. Na dostřel čela tabulky se drží Újezd Calcio, díky těsnému vítězství nad doposud nebodující Libocí. Ta zůstává u dna spolu s Blue devils, kterým Bozi Terron nadělili "bůra" ve svém prvním podzimním vítězství.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

16°C

Dnes je středa 20. září 2017

Očekáváme v 17:00 16°C

Celá předpověď