Čtyřkajak si splnil cíl, pomohlo i to, že si vodáci lidsky sedli

Mistři světa v rychlostní kanoistice zleva Jan Štěrba, Josef Dostál, Lukáš Trefil a Daniel Havel pózují s medailemi 11. srpna na Letišti Václava Havla po svém příletu z Moskvy.

Praha - Čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba tři roky čekal na zlato z mistrovství světa, až v neděli v Moskvě se... celý článek

11.08.2014 | 18:57 | Témata: , ,

Český čtyřkajak má titul z kilometru, Fuksa bronz z pětistovky

Členové českého čtyřkajaku (zleva) v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba se zlatými medailemi, které získali na MS v rychlostní kanoistice v Moskvě.

Moskva - Čtyřkajak v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba vyhrál kilometrový závod na mistrovství světa v rychlostní kanoistice.... celý článek

10.08.2014 | 08:38 | Témata: , ,

Kajakář Dostál chce dál jezdit obě disciplíny a vyhrát olympiádu

Česká rychlostní kanoistika má po osmi letech mistra světa. Kajakář Josef Dostál 9. srpna vyhrál v Moskvě závod na 1000 metrů.

Moskva - Už jako junior Josef Dostál zkoumal historické výsledky tuzemských kajakářů, takže jako čerstvý mistr světa na olympijském kilometru ze šampionátu... celý článek

09.08.2014 | 13:44 | Témata: , , ,

Kajakář Dostál je mistrem světa na 1000 m, Fuksa má stříbro

Český kajakář Josef Dostál vyhrál na šampionátu v Moskvě závod na 1000 metrů.

Moskva - Česká rychlostní kanoistika má po osmi letech mistra světa. Kajakář Josef Dostál senzačně vyhrál na šampionátu v Moskvě závod na 1000 metrů. Úspěch... celý článek

09.08.2014 | 09:37 | Témata: , ,

Do finále MS rychlostních kanoistů prošly tři české posádky

Letní olympijské hry Londýn 2012. Rychlostní kanoistika muži K4 na 1000 metrů, kvalifikace, 7. srpna, kanál Eton Dorney. Zepředu Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba.

Moskva - Tři české lodě dnes postoupily podle očekávání do finálových závodů na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Moskvě. Čtyřkajak ve složení... celý článek

08.08.2014 | 12:22 | Témata: , ,

Kanoista Fuksa a kajakář Dostál jsou na MS ve finále kilometru

Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český kanoista Martin Fuksa (uprostřed) obhájil titul na neolympijské pětistovce.

Moskva - Kanoista Martin Fuksa a kajakář Josef Dostál postoupili na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Moskvě do sobotních finále na olympijském kilometru.... celý článek

07.08.2014 | 17:43 | Témata: , ,

Rychlostní kanoisté věří před MS tradičním oporám

Praha - Tradiční opory mají přivézt medaile z MS v rychlostní kanoistce, které se koná příští týden v Moskvě. Stříbro bude obhajovat čtyřkajak ve složení... celý článek

01.08.2014 | 14:10 | Témata: , ,

Kanoista Fuksa vybojoval na MS do 23 let titul na trati 1000 m

Ilustrační foto - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český kanoista Martin Fuksa obhájil titul na neolympijské pětistovce.

Szeged - Rychlostní kanoista Martin Fuksa opanoval po mistrovství Evropy do 23 let na kilometrové trati i světový šampionát. Jednadvacetiletý český závodník... celý článek

19.07.2014 | 13:04 | Témata: , , ,

Čtyřkajak obhájil na ME titul na kilometru, Fuksa na 500 m

Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český čtyřkajak ve složení (zprava) Daniel Havel, Jan Štěrba, Lukáš Trefil a Josef Dostál obhájil titul na olympijském kilometru.

Brandenburg (Německo) - Čeští rychlostní kanoisté si z mistrovství Evropy v německém Brandenburgu přivezou dvě zlaté medaile a bronz. V dnešních finále... celý článek

13.07.2014 | 15:28 | Témata: , , ,

Deblkanoisté Radoň s Dvořákem mají bronz z ME na kilometru

Ilustrační foto - Jaroslav Radoň (vlevo) a Filip Dvořák obsadili 17. května druhé místo v kategorii C2 závodu Světového poháru v rychlostní kanoistice, který se jel 17. května v Račicích na Litoměřicku.

Brandenburg (Německo) - Čeští deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák získali na mistrovství Evropy v německém Brandenburgu bronzové medaile na olympijské... celý článek

12.07.2014 | 18:42 | Témata: , , ,

Rychlostní kanoista Fuksa má titul z ME do 23 let také na 500 m

Ilustrační foto - Martin Fuksa vyhrál 18. května závod na 500 metrů kategorie C1 na Světovém poháru v rychlostní kanoistice v Račicích na Litoměřicku.

Mantes la Jolie (Francie) - Rychlostní kanoista Martin Fuksa po pátečním triumfu na kilometru vyhrál na mistrovství Evropy v kategorii do 23 let také závod na... celý článek

29.06.2014 | 15:50 | Témata: , , , , ,