Kanoista Fuksa vybojoval na MS do 23 let titul na trati 1000 m

Ilustrační foto - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český kanoista Martin Fuksa obhájil titul na neolympijské pětistovce.

Szeged - Rychlostní kanoista Martin Fuksa opanoval po mistrovství Evropy do 23 let na kilometrové trati i světový šampionát. Jednadvacetiletý český závodník... celý článek

19.07.2014 | 13:04 | Témata: , , ,

Čtyřkajak obhájil na ME titul na kilometru, Fuksa na 500 m

Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český čtyřkajak ve složení (zprava) Daniel Havel, Jan Štěrba, Lukáš Trefil a Josef Dostál obhájil titul na olympijském kilometru.

Brandenburg (Německo) - Čeští rychlostní kanoisté si z mistrovství Evropy v německém Brandenburgu přivezou dvě zlaté medaile a bronz. V dnešních finále... celý článek

13.07.2014 | 15:28 | Témata: , , ,

Deblkanoisté Radoň s Dvořákem mají bronz z ME na kilometru

Ilustrační foto - Jaroslav Radoň (vlevo) a Filip Dvořák obsadili 17. května druhé místo v kategorii C2 závodu Světového poháru v rychlostní kanoistice, který se jel 17. května v Račicích na Litoměřicku.

Brandenburg (Německo) - Čeští deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák získali na mistrovství Evropy v německém Brandenburgu bronzové medaile na olympijské... celý článek

12.07.2014 | 18:42 | Témata: , , ,

Rychlostní kanoista Fuksa má titul z ME do 23 let také na 500 m

Ilustrační foto - Martin Fuksa vyhrál 18. května závod na 500 metrů kategorie C1 na Světovém poháru v rychlostní kanoistice v Račicích na Litoměřicku.

Mantes la Jolie (Francie) - Rychlostní kanoista Martin Fuksa po pátečním triumfu na kilometru vyhrál na mistrovství Evropy v kategorii do 23 let také závod na... celý článek

29.06.2014 | 15:50 | Témata: , , , , ,

Kanoista Fuksa a kajakář Veselý mají evropské tituly

Ilustrační foto - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 15. června v portugalském Montemoru-O-Velho. Český singlkanoista Martin Fuksa získal zlatou medaili na olympijské trati 1000 metrů.

Mantes la Jolie (Francie) - Dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili vybojovali na kilometrové trati čeští rychlostní kanoisté během prvního finálového bloku... celý článek

27.06.2014 | 18:16 | Témata: , , , , ,

Rychlostní kanoisté na SP v Račicích slavili vítězný hattrick

Martin Fuksa (vlevo) obsadil 17. května třetí místo v kategorii C1 na 1000 metrů závodu Světového poháru v rychlostní kanoistice, který se jel 17. května v Račicích na Litoměřicku.

Račice (Litoměřicko) - Čeští rychlostní kanoisté vybojovali ve finálových závodech na 500 metrů na Světovém poháru v Račicích tři zlaté medaile. Deblkanoisté... celý článek

18.05.2014 | 10:25 | Témata: , , , ,

Radoň s Dvořákem cítí zlepšení, ale cílem je až srpnové MS

Račice (Litoměřicko) - Skončili druzí stejně jako při minulém závodu Světového poháru v Miláně, přesto deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák cítili... celý článek

17.05.2014 | 13:15 | Témata: , , , , , ,

Radoň s Dvořákem mají z Račic stříbro, Fuksa bronz

Račice (Litoměřicko) - Tři medaile vybojovali čeští reprezentanti na Světovém poháru v Račicích v závodech na 1000 metrů. Deblkanoisté Jaroslav Radoň s... celý článek

17.05.2014 | 11:46 | Témata: , , , ,

Kajakář Dostál má opět loď na míru a chce kombinovat dvě posádky

Ilustrační foto - Závod Světového poháru v rychlostní kanoistice, finále A, muži K1, 500 metrů, 19. května v Račicích. Josef Dostál.

Praha - Přes dva metry vysoký a kolem 110 kilogramů vážící kajakář Josef Dostál je se svými proporcemi zjevem mezi rychlostními kanoisty. Vyniká ale také... celý článek

13.05.2014 | 16:16 | Témata: , , , , ,

Kanoista Fuksa se vrací po zranění, chce opět do špičky

Ilustrační foto - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 15. června v portugalském Montemoru-O-Velho. Český singlkanoista Martin Fuksa vítězí a raduje se z titulu mistra Evropy na olympijské trati 1000 metrů.

Praha - Loni kanoista Martin Fuksa ukončil závodní rok v jeho polovině, aby dal do pořádku bolavé koleno, úvodní závod nové sezony v Miláně vynechal, aby... celý článek

12.05.2014 | 15:32 | Témata: , , , , ,

Kajakář Dostál byl na SP v Miláně druhý na 500 metrů

Milán - Tři druhá místa vybojovali čeští reprezentanti v úvodním závodu Světového poháru rychlostních kanoistů v Miláně. Dvakrát se na stříbrný stupínek... celý článek

04.05.2014 | 11:35 | Témata: , , , ,