Volejbalistky touží projít turnajem Grand Prix v Brně bez porážky

Trenér ženské volejbalové reprezentace Carlo Parisi vystoupil 30. července v Brně na tiskové konferenci před turnajem světové Grand Prix.

Brno - S jednoznačným cílem postoupit do Final Four odehrají české volejbalistky od pátku do neděle doma v Brně druhý turnaj světové Grand Prix skupiny 3.... celý článek

30.07.2014 | 13:03 | Témata: , , ,

Volejbalistky vstoupily do Grand Prix výhrou 3:1 nad Chorvatskem

Ilustrační foto - České hráčky se radují z výhry.

Almaty - České volejbalistky vstoupily do turnaje třetí skupiny světové Grand Prix v Almaty vítězstvím nad Chorvatskem 3:1 po setech 32:30, 25:21, 19:25 a 25:20.... celý článek

25.07.2014 | 14:03 | Témata: , , ,

Sluková a Kolocová budou místo turnaje v Long Beach odpočívat

Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová (vlevo) a Markéta Sluková trénovaly 26. června v Praze.

Praha - Plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová neodcestovaly na turnaj Světového okruhu v Long Beach a dají přednost odpočinku a tréninku... celý článek

23.07.2014 | 20:48 | Témata: , , , , , , ,

Plážové volejbalistky Kolocová, Sluková skončily v Haagu čtvrté

Ilustrační foto - Turnaj Světového okruhu žen v plážovém volejbalu 22. května v Praze. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková (vlevo) z ČR.

Haag - Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková obsadily na turnaji v Haagu čtvrté místo. V duelu o bronz podlehly Brazilkám Julianě a Marii... celý článek

20.07.2014 | 13:06 | Témata: , , , ,

Kolocová, Sluková si na grandslamu v Haagu zahrají o bronz

Ilustrační foto - Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková vyhrály 22. června grandslamový turnaj Světového okruhu v Berlíně. Ve finále porazily Brazilky Marii Antonelliovou a Julianu Da Silvaovou a připsaly si největší úspěch v kariéře. Na snímku české hráčky bezprostředně po vyhraném zápase: vlevo Sluková, vpravo Kolocová.

Haag - Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková prohrály na turnaji v Haagu v semifinále s Brazilkami Taianou Limaovou a Fernandou 14:21 a 11:21.... celý článek

19.07.2014 | 14:17 | Témata: , , , ,

Kolocová, Sluková jsou na grandslamu v Haagu ve čtvrtfinále

Ilustrační foto - Turnaj Světového okruhu žen v plážovém volejbalu Prague Open 2014 - finále, 25. května v Praze. Vítězná česká dvojice Kristýna Kolocová a Markéta Sluková (vpravo).

Haag - Plážovým volejbalistkám Kristýně Kolocové a Markétě Slukové se daří i na dalším turnaji Světového okruhu kategorie grandslam v Haagu, kde postoupily... celý článek

18.07.2014 | 18:45 | Témata: , , , ,

Kolocová, Sluková vybojovaly bronz v Gstaadu

Turnaj Světového okruhu žen v plážovém volejbalu 22. května v Praze. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková (vpravo) z ČR.

Gstaad (Švýcarsko) - Už třetí medaili získaly plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková v této sezoně na Světovém okruhu. Na grandslamu... celý článek

13.07.2014 | 12:00 | Témata: , , , ,

Kolocová a Sluková budou hrát v Gstaadu o třetí místo

Gstaad (Švýcarsko) - Tři týdny po historickém triumfu v Berlíně bojovaly plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková o postup do dalšího... celý článek

12.07.2014 | 12:22 | Témata: , , , ,

Volejbalisté prohráli v Nizozemsku a ve Světové lize nepostoupí

Ilustrační foto - Volejbal - ilustrační foto.

Rotterdam - Čeští volejbalisté prohráli s Nizozemskem ve Světové lize i potřetí. Po dvou porážkách v Chomutově dnes v Rotterdamu podlehli 1:3 a před závěrečným... celý článek

05.07.2014 | 17:13 | Témata: , , , ,

Volejbalisté v Opavě i podruhé porazili Portugalce

Zápas světové ligy volejbalistů - skupina E mezi Českou Republikou a Portugalskem dne 28.6.2014 v Opavě. Na snímku zleva Jakub Veselý, Adam Bartoš (oba z Česka), Marco Ferreira (Portugalsko).

Opava - Domácí rozlučka se Světovou ligou českým volejbalistům vyšla, v Opavě porazili Portugalce 3:1 a díky třem bodům zůstali ve hře o postup. Zatímco... celý článek

28.06.2014 | 18:22 | Témata: , , , ,

Volejbalisté otočili zápas s Portugalskem a jsou ve hře o postup

Radost českých hráčů z vítězství.

Opava - Čeští volejbalisté zdolali v 9. kole Světové ligy Portugalsko 3:2 a dál živí šanci na postup do závěrečného turnaje Final Four. Svěřenci Zdeňka... celý článek

27.06.2014 | 21:01 | Témata: , , , ,