V armádním přeboru Winter Survival obsadili Češi první tři místa

Druhým dnem pokračovalo 26. ledna armádní klání tříčlenných družstev Winter Survival v pohoří Hrubého Jeseníku na Bruntálsku, kterého se účastní 60 vojáků z ČR i zahraničí.

Olomouc - Letošní ročník nejtěžšího sportovního armádního klání s názvem Winter Survival vyhráli opět vojáci ze 7. mechanizované brigády z Hranic. České... celý článek

28.01.2016 | 15:08 | Témata: , , , ,

Mladí kuchaři soutěží v Grandhotelu Pupp o Lázeňský pohárek

Studenti kuchařských a cukrářských oborů z celé ČR soutěžili 11. prosince v sále karlovarského Grandhotelu Pupp v 17. ročníku soutěže Lázeňský pohárek. Na snímku je cukrářka Anna Englcová ze Střediska praktického vyučování Grandhotelu Pupp.

Karlovy Vary - Studenti kuchařských a cukrářských oborů dnes v karlovarském Grandhotelu Pupp soutěžili o prestižní Lázeňský pohárek, výsledky budou známy... celý článek

11.12.2015 | 13:31 | Témata: , , , ,

U Litomyšle se bojovalo o titul nejlepšího českého oráče

Dolní Újezd na Svitavsku 10. října hostil 42. ročník Mistrovství České republiky v orbě.

Dolní Újezd (Svitavsko) - Rovné brázdy bez mezer a o správné hloubce byly cílem 50 oráčů na dnešním 42. mistrovství republiky v orbě v Dolním Újezdu u... celý článek

10.10.2015 | 18:06 | Témata: , , , , ,

Fotbaloví fanoušci, kteří trefí z půlky břevno, získají milion

Praha - Fotbaloví fanoušci se během zápasů této sezony první ligy mohou stát milionáři. Potřebují k tomu při vybraných zápasech uspět ve vědomostní soutěži... celý článek

11.09.2015 | 15:08 | Témata: , , , , ,

Nejlepšího dopravního policistu v Česku má Jihlava

Jízda zručnosti na dopravním polygonu byla mezi disciplínami, které 10. září v Jihlavě absolvovali účastníci republikového finále soutěže o Nejlepšího dopravního policistu Policie ČR.

Jihlava - Nejlepším dopravním policistou a nositelem putovní "zlaté regulky" se stal Jiří Trnka z jihlavského krajského policejního ředitelství. Zvítězil... celý článek

10.09.2015 | 15:26 | Témata: , , , ,

Mužem roku 2015 se v Náchodě stal Jakub Kraus z Liberce

Finálový večer soutěže Muž roku 2015 se konal 21. srpna v Náchodě. Vítězem se stal šestadvacetiletý podnikatel Jakub Kraus z Liberce.

Náchod - Vítězem soutěže Muž roku 2015 se dnes večer v Náchodě stal šestadvacetiletý podnikatel Jakub Kraus z Liberce. Od poroty dostal nejvíce hlasů. Do... celý článek

21.08.2015 | 23:21 | Témata: , , ,

Jihlavské studentky zvítězily v mezinárodní soutěži zdravotnických škol

Ošetření - zranění nohy - ilustrační foto.

Mladé Bříště (Pelhřimovsko) - Studentky jihlavské zdravotnické školy jsou nejlepší v poskytování první pomoci. Zvítězily v konkurenci dalších 36 týmů... celý článek

18.06.2015 | 15:04 | Témata: , , , ,

Švédský zpěvák Zelmerlöw vyhrál 60. ročník soutěže Eurovision

Švédský zpěvák a televizní moderátor Mans Zelmerlöw (28) zvítězil s elektropopovou baladou Heroes v sobotním finále 60. ročníku mezinárodní písňové soutěže Eurovision Song Contest.

Vídeň - Švédský zpěvák a televizní moderátor Mans Zelmerlöw (28) zvítězil s elektropopovou baladou Heroes v sobotním finále 60. ročníku mezinárodní písňové... celý článek

24.05.2015 | 01:02 | Témata: , , , , ,

Jandová a Bárta jedou na hudební soutěž do Vídně s nadějí

Zpěváci Marta Jandová a Václav Noid Bárta vystoupili 5. května v rezidenci rakouského velvyslanectví v Praze na tiskové konferenci k 60. ročníku hudební soutěže Eurovision Song Contest.

Praha - S nadějí vyjádřenou v textu jejich soutěžní písně Hope Never Dies (Naděje nikdy neumírá) odjedou Marta Jandová a Václav Noid Bárta na 60. ročník... celý článek

05.05.2015 | 14:43 | Témata: , , , , , ,

ÚOHS loni dal pokuty 228 mil. Kč za porušení hospodářské soutěže

Předseda ÚOHS Petr Rafaj.

Brno - Antimonopolní úřad loni na základě prvostupňových rozhodnutí o hospodářské soutěži uložil pokuty za 228 milionů korun. Je to téměř desetkrát... celý článek

09.04.2015 | 13:33 | Témata: , , , ,

Začal 13. ročník mezinárodní kadeřnické soutěže AICHI 2015

Ilustrační foto - 13. ročník mezinárodní kadeřnické soutěže AICHI 2015

Praha - Kadeřnická soutěž Art Image Change International (AICHI), kterou pořádá studio Bomton, odstartovala svůj třináctý ročník. Hlavním cílem pořadatelůp... celý článek

10.02.2015 | 13:03 | Témata: , , ,