Kanoista Fuksa vybojoval na MS do 23 let titul na trati 1000 m

Ilustrační foto - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český kanoista Martin Fuksa obhájil titul na neolympijské pětistovce.

Szeged - Rychlostní kanoista Martin Fuksa opanoval po mistrovství Evropy do 23 let na kilometrové trati i světový šampionát. Jednadvacetiletý český závodník... celý článek

19.07.2014 | 13:04 | Témata: , , ,

Čtyřkajak obhájil na ME titul na kilometru, Fuksa na 500 m

Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český čtyřkajak ve složení (zprava) Daniel Havel, Jan Štěrba, Lukáš Trefil a Josef Dostál obhájil titul na olympijském kilometru.

Brandenburg (Německo) - Čeští rychlostní kanoisté si z mistrovství Evropy v německém Brandenburgu přivezou dvě zlaté medaile a bronz. V dnešních finále... celý článek

13.07.2014 | 15:28 | Témata: , , ,

Deblkanoisté Radoň s Dvořákem mají bronz z ME na kilometru

Ilustrační foto - Jaroslav Radoň (vlevo) a Filip Dvořák obsadili 17. května druhé místo v kategorii C2 závodu Světového poháru v rychlostní kanoistice, který se jel 17. května v Račicích na Litoměřicku.

Brandenburg (Německo) - Čeští deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák získali na mistrovství Evropy v německém Brandenburgu bronzové medaile na olympijské... celý článek

12.07.2014 | 18:42 | Témata: , , ,

Mladí vodní slalomáři vybojovali na ME dvě stříbrné medaile

Deblkanoisté Jan Větrovský (vpravo) a Michael Matějka (vlevo) a kajakářka Karolína Galušková na mistrovství Evropy ve Skopji, kde vybojovali stříbrné medaile.

Skopje - Mladí čeští vodní slalomáři dnes vybojovali na mistrovství Evropy ve Skopji dvě stříbrné medaile. Těsně pod vrcholem skončili mezi juniory deblkanoisté... celý článek

06.07.2014 | 13:38 | Témata: , , , , ,

Kajakář Prskavec skončil bronzový na ME do 23 let

Kajakář Jiří Prskavec získal 5. července ve Skopje bronz na mistrovství Evropy vodních slalomářů do 23 let.

Skopje - Kajakář Jiří Prskavec získal bronz na mistrovství Evropy vodních slalomářů do 23 let a rozšířil svou letošní sbírku o čtvrtou medaili. Třetí... celý článek

05.07.2014 | 13:44 | Témata: , , , , ,

Rychlostní kanoista Fuksa má titul z ME do 23 let také na 500 m

Ilustrační foto - Martin Fuksa vyhrál 18. května závod na 500 metrů kategorie C1 na Světovém poháru v rychlostní kanoistice v Račicích na Litoměřicku.

Mantes la Jolie (Francie) - Rychlostní kanoista Martin Fuksa po pátečním triumfu na kilometru vyhrál na mistrovství Evropy v kategorii do 23 let také závod na... celý článek

29.06.2014 | 15:50 | Témata: , , , , ,

Kanoista Fuksa a kajakář Veselý mají evropské tituly

Ilustrační foto - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 15. června v portugalském Montemoru-O-Velho. Český singlkanoista Martin Fuksa získal zlatou medaili na olympijské trati 1000 metrů.

Mantes la Jolie (Francie) - Dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili vybojovali na kilometrové trati čeští rychlostní kanoisté během prvního finálového bloku... celý článek

27.06.2014 | 18:16 | Témata: , , , , ,

Rodina Pollertova dotváří v Praze na modelu kanál pro OH v Riu

Novináři si mohli 26. června prohlédnout fyzikální model umělé slalomové dráhy pro olympijské hry v Riu 2016, který ve vodohospodářské laboratoři Stavební fakulty ČVUT v Praze sestavili Jaroslav Pollert (vlevo) a jeho syn Jaroslav (vpravo). Účelem výzkumu je vytvoření vhodné \"vodní atmosféry\" a dodržení potřebných parametrů. Model je v měřítku 1 : 13.

Praha - Na pražském Českém vysokém učení technickém vznikl model, podle kterého by se měl stavět kanál pro vodní slalom na olympijských hrách v Riu v roce... celý článek

26.06.2014 | 12:42 | Témata: , , , , , ,

Kajakářka Kudějová získala v Praze stříbro, Hilgertová bronz

Závody Světového poháru ve vodním slalomu, 22. června v Praze, finále kategorie K1 žen. Česká závodnice Kateřina Kudějová si jede pro druhé místo.

Praha - České kajakářky získaly dvě medaile na domácím Světovém poháru v pražské Troji: Kateřina Kudějová byla druhá a Štěpánka Hilgertová třetí.... celý článek

22.06.2014 | 12:42 | Témata: , , , , ,

Přindiš vyhrál kvalifikaci, v Praze postoupily všechny české lodě

Závody SP ve vodním slalomu, kvalifikace K1 muži, 20. června v Praze. Český kajakář Vít Přindiš.

Praha - Kajakář Vít Přindiš stejně jako na minulém závodu v Tacenu ovládl také v Praze kvalifikaci Světového poháru ve vodním slalomu. Do semifinálových... celý článek

20.06.2014 | 15:21 | Témata: , , , , ,

Kajakář Prskavec byl druhý na pražském SP v Troji

Závody Světového poháru ve vodním slalomu 21. června v Praze Troji,kategorie K1 muži. Druhý Jiří Prskavec z Česka.

Praha - Kajakář Jiří Prskavec skončil druhý v domácím závodě Světového poháru ve vodním slalomu. V pražské Troji porazil dvojnásobného mistra Evropy... celý článek

21.06.2014 | 14:51 | Témata: , , , ,