Kajakářka Hilgerová byla ve finále SP druhá, Galušková třetí

Česká kajakářka Štěpánka Hilgertová

Augsburg (Německo) - Kajakářka Štěpánka Hilgertová obsadila ve finále Světového poháru ve vodním slalomu v Augsburgu druhé místo. Třetí skončila další... celý článek

17.08.2014 | 12:51 | Témata: , , , , ,

Přindiš je celkově druhý ve SP, Hošková neolympijskou C1 vyhrála

Ilustrační foto - Závody Světového poháru ve vodním slalomu 21. června v Praze Troji, kategorie K1 muži. Vít Přindiš z Česka

Augsburg (Německo) - Kajakář Vít Přindiš skončil celkově druhý ve Světovém poháru vodních slalomářů. Seriál zakončil pátým místem v pátém závodu... celý článek

16.08.2014 | 11:55 | Témata: , , , , ,

Hradilek po dvouměsíční pauze snadno prošel do semifinále SP

Ilustrační foto - Mistrovství světa ve vodním slalomu 13. září v Praze, finále K1, muži. Vavřinec Hradilek z ČR.

Augsburg (Německo) - Mistr světa ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se po zdravotních potížích a dvouměsíční pauze vrátil k závodění hladkým postupem... celý článek

15.08.2014 | 15:20 | Témata: , , , , ,

Čtyřkajak si splnil cíl, pomohlo i to, že si vodáci lidsky sedli

Mistři světa v rychlostní kanoistice zleva Jan Štěrba, Josef Dostál, Lukáš Trefil a Daniel Havel pózují s medailemi 11. srpna na Letišti Václava Havla po svém příletu z Moskvy.

Praha - Čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba tři roky čekal na zlato z mistrovství světa, až v neděli v Moskvě se... celý článek

11.08.2014 | 18:57 | Témata: , ,

Český čtyřkajak má titul z kilometru, Fuksa bronz z pětistovky

Členové českého čtyřkajaku (zleva) v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba se zlatými medailemi, které získali na MS v rychlostní kanoistice v Moskvě.

Moskva - Čtyřkajak v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba vyhrál kilometrový závod na mistrovství světa v rychlostní kanoistice.... celý článek

10.08.2014 | 08:38 | Témata: , ,

Kajakář Dostál chce dál jezdit obě disciplíny a vyhrát olympiádu

Česká rychlostní kanoistika má po osmi letech mistra světa. Kajakář Josef Dostál 9. srpna vyhrál v Moskvě závod na 1000 metrů.

Moskva - Už jako junior Josef Dostál zkoumal historické výsledky tuzemských kajakářů, takže jako čerstvý mistr světa na olympijském kilometru ze šampionátu... celý článek

09.08.2014 | 13:44 | Témata: , , ,

Kajakář Dostál je mistrem světa na 1000 m, Fuksa má stříbro

Český kajakář Josef Dostál vyhrál na šampionátu v Moskvě závod na 1000 metrů.

Moskva - Česká rychlostní kanoistika má po osmi letech mistra světa. Kajakář Josef Dostál senzačně vyhrál na šampionátu v Moskvě závod na 1000 metrů. Úspěch... celý článek

09.08.2014 | 09:37 | Témata: , ,

Do finále MS rychlostních kanoistů prošly tři české posádky

Letní olympijské hry Londýn 2012. Rychlostní kanoistika muži K4 na 1000 metrů, kvalifikace, 7. srpna, kanál Eton Dorney. Zepředu Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba.

Moskva - Tři české lodě dnes postoupily podle očekávání do finálových závodů na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Moskvě. Čtyřkajak ve složení... celý článek

08.08.2014 | 12:22 | Témata: , ,

Kanoista Fuksa a kajakář Dostál jsou na MS ve finále kilometru

Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český kanoista Martin Fuksa (uprostřed) obhájil titul na neolympijské pětistovce.

Moskva - Kanoista Martin Fuksa a kajakář Josef Dostál postoupili na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Moskvě do sobotních finále na olympijském kilometru.... celý článek

07.08.2014 | 17:43 | Témata: , ,

Kanoistka Hošková byla 4. na SP v Seu, Přindiš neprojel branku

Ilustrační foto - Čtvrtý a poslední nominační závod do reprezentace ve vodním slalomu se 18. května jel na umělém kanále Trnávka u Želivi na Pelhřimovsku. Závod v kategorii C1 vyhrála Kateřina Hošková.

Seu d'Urgell (Španělsko) - Kanoistka Kateřina Hošková se čtvrtým místem postarala o nejlepší český výsledek úvodního finálového dne na Světovém poháru... celý článek

02.08.2014 | 14:16 | Témata: , , , ,

Rychlostní kanoisté věří před MS tradičním oporám

Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice 13. července v německém Brandenburgu. Český kanoista Martin Fuksa obhájil titul na neolympijské pětistovce.

Praha - Tradiční opory mají přivézt medaile z MS v rychlostní kanoistce, které se koná příští týden v Moskvě. Stříbro bude obhajovat čtyřkajak ve složení... celý článek

01.08.2014 | 14:10 | Témata: , ,