Praha bude v červenci hostit přehlídku fotbalových talentů z celého světa

foto GENERALI CEE Cup

I v letošním roce se v Praze opět uskuteční jeden z nejprestižnějších mezinárodních fotbalových turnajů v Evropě. Letos to bude již sedmý ročník GENERALI CEE Cup.

GENERALI CEE Cup Výběr dvanácti světových mládežnických týmů kategorie do 19 let se v Praze představí v termínu od čtvrtka 20. července do středy 26. července 2017. Stejně jako každý rok můžeme očekávat jak pestré složení týmů, kde nebudou chybět zástupci z Nigérie, Turecka, Anglie, tak i zkušené mezinárodní rozhodčí.

Jako tradiční účastník všech ročníků, dvojnásobný vítěz turnaje a obhájce loňského prvenství, nastoupí AC Sparta Praha. Druhým českým zástupcem bude neméně slavná SK Slavia Praha. Silným soupeřem jim jistě bude dlouholetý účastník Premier League anglický Everton FC. Novinkou v letošním ročníku bude účast nigérijského fotbalového klubu Real Sapphire.

Celkem se představí 300 hráčů, kteří přijedou do Prahy předvést své fotbalové dovednosti nejen divákům, ale i početné skupině skautů z předních evropských klubů. Finálový zápas jako tradičně proběhne na stadionu pražských Bohemians 1905 v Ďolíčku, kde bude v rámci sportovního odpoledne připraven zábavný program pro všechny příchozí.

GENERALI CEE Cup „Stejně jako každý rok se těšíme na nové hráče, kteří přijedou na náš turnaj a ukáží v Praze své dovednosti. Velice zajímavé bude sledovat jejich další postup v kariéře, jelikož ti nejlepší se brzy po skončení turnaje prosazují v profesionálním fotbalu. Všem našim účastníkům přejeme mnoho sportovních úspěchů,“ říká předseda organizačního výboru GENERALI CEE Cup Roberto De Blasio

Více informací o GENERALI CEE Cup 2017 získáte na internetových stránkách turnaje www.ceecup.org, na sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram. Videoupoutávku je možné zhlédnout zde.

"Podpora sportovního projektu, kde mladí lidé rozvíjejí svůj sportovní potenciál a charakter osobnosti, je pro naši společnost radostí. Znovu se podílíme na podpoře tohoto významného turnaje, kde můžeme vidět nejen vynikající sportovní zážitky, ale i velmi pestré prolínání kultur, jazyků a zvyků,“ řekl Jan Marek, tiskový mluvčí společnosti Generali.

Sportovní hledisko turnaje bude opět podpořeno charitativním přesahem, kdy výtěžek ze vstupného bude poukázán na konto UNICEF, mezinárodní organizaci podporující ochranu a zlepšování životních podmínek dětí.

V případě dotazů kontaktujte:
Vojtěch Ondráček
Organizační výbor GENERALI CEE CUP
Čermákova 7, 120 00 Praha 2
Tel: +420 720 954 630 E-mail: media@ceecup.org

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

31°C

Dnes je úterý 21. srpna 2018

Očekáváme v 23:00 22°C

Celá předpověď