Nehazardujte zbytečně a vyberte si půjčku s pomocí online srovnávače půjček

Lidé ve finanční tísni často podlehnou na první pohled výhodným nabídkám půjčit si peníze. Ovšem v tu chvíli nejsou v situaci, kdy by si mohli dovolit zbytečně hazardovat. Ať už potřebujete velmi rychle nějaký menší obnos peněz na překlenutí nepříznivého období, nebo uvažujete o hypotéce, je na místě obezřetnost. Český trh úvěrů nabízí v současné době obrovské množství konkurenčních produktů a žadatel tak stojí před nelehkým úkolem, a to najít si čas na srovnání půjček a jeden z nich si vybrat.

Jak v krátkém čase projít všechny nabídky?

Určitě si říkáte, jak je možné v krátkém čase projít všechny možné nabídky bankovních nebo nebankovních společností, zhodnotit, jak jsou nebo nejsou výhodné a vybrat si vhodný produkt. Pomoci vám může moderní srovnávač nejlepších půjček fungující online, díky kterému si vhodný finanční produkt můžete vybrat snadno a rychle z pohodlí domova.

Ušetřit můžete tisíce korun

Rozdíl v jednotlivých nabídkách může činit stovky, tisíce, a dokonce i desetitisíce korun, v závislosti na výši půjčky a délky jejího splácení. Půjčky se liší v mnoha parametrech a to, co se může zdít na první pohled výhodné, se ve finále může velmi prodražit. Na vině jsou různé skryté poplatky, nejasné formulace a to, že se lidé příliš ve finančních otázkách neorientují.

Každá půjčka je jedinečná

Určitě chcete, aby se vaše půjčka stala dobrým sluhou, nikoliv zlým pánem. Je důležité, aby její výše i doba splatnosti přesně splňovaly vaše požadavky. Doba splatnosti úvěrů se pohybuje od několika dní přes měsíce po roky. Výše se pohybuje od stokorun po statisíce nebo dokonce miliony. Každému žadateli může vyhovět zcela jiný produkt, v závislosti na dané situaci. Půjčka, na kterou vidíte reklamy v televizi, tímto produktem být může, ale nemusí. Každý půjčka je jedinečná a k nalezení nejlepších půjček je online srovnávač nejschůdnější cestou.

Spočítejte si skutečné náklady s půjčkou spojené

Díky konkurenčnímu boji se snaží banky i nebankovní společnosti klienty nalákat, například rušením některých poplatků. Jedná se většinou o poplatky za vedení účtu, poplatky za vedení úvěru nebo za jeho vyřízení. To vše se promítá do RPSN, spolu s dalšími náklady. Zajímat by nás tedy při srovnání půjček měly nejen úroky, doba splácení a měsíční poplatky, ale i celková cena za půjčku, RPSN a všechny poplatky s půjčkou spojené. Náklady, které s půjčkou budete mít, vám dokáže vmžiku spočítat online srovnávač půjček TopPůjčky.cz.

Vybíráte pouze z prověřených nabídek

V tomto srovnávači stačí vyplnit několik důležitých údajů, jako je výše půjčky, kterou potřebujete, doba, po kterou ji chcete splácet, výše splátek a také některé osobní údaje. Z databáze bankovních i nebankovních půjček vám budou nabídnuty vhodné úvěry, ze kterých si můžete vybrat ten pravý a dokonce o něj rovnou zažádat online. Vybírá se pouze z půjček prověřených a nemusíte se bát, že naletíte podvodné nabídce. Nenajdete zde nevýhodné půjčky od soukromých osob, lichvářů nebo podvodných společností.

Nebojte se skrytých a nepravdivých informací

Více než tři čtvrtiny Čechů si alespoň jednou za život vezmou nějakou půjčku. Finanční gramotnost ale u nás není moc vysoká a ke své škodě mnoho lidí příliš neřeší přesné parametry půjček. 70% lidí se dokonce spokojí s první nabídkou! Nejdůležitějším faktorem při srovnávání půjček je to, kolik zaplatíte navíc. Nenechte se zmást nízkým úrokem, nemusí to být rozhodující, vždy záleží na poplatcích. Klíčovým údajem je RPSN. Při využití srovnávače odpadají starosti se skrytými informacemi, jako je tomu u podomních prodejců a dokonce i u některých bankovních poradců.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

14°C

Dnes je středa 18. října 2017

Očekáváme v 3:00 9°C

Celá předpověď