Imitace pohledového betonu: Bezúdržbová plocha s nadčasovým vzhledem

foto Imitace pohledového betonu: Bezúdržbová plocha s nadčasovým vzhledem

Betonový vzhled je moderní a nadčasový. Renomovaní architekti na něj nedají dopustit a bez nadsázky lze říct, že zažívá zlaté časy. To samé platí také o imitaci pohledového betonu, kterou realizuje firma AB Parket. Provádí se pomocí stěrek a výsledkem jsou monolitické povrchy vypadající jako pohledový beton. Využití nachází tam, kde je zapotřebí odolnost proti mechanickému poškození a vlhkosti.

Vyberte si úpravu dle svého vkusu

V případě pohledové stěrky se nemusíte omezovat jediným designem. Imitaci lze realizovat v různých stylech – kolekce od AB Parket čítá hrubé i jemnější vzhledy s výraznou i zcela potlačenou kresbou. Struktura může být hladká i s viditelnou patinou, momentálně však „letí“ lehce pórovitý a jemně broušený povrch. Ve vzorkovém studiu si můžete všechny nabízené varianty prohlédnout, a dokonce si je zapůjčit.

Imitace pohledového betonu je zároveň k mání v různých barevných variantách. Nesedne-li vám klasika, určitě si vyberete z široké palety odstínů. Díky tomu povrch snadno sladíte s libovolně zařízeným interiérem.

Spoustu možností povrchové úpravy

Pohledový beton lze ošetřit různými druhy ochrany. První možností je sametově matné lakování NATUR pro umocnění přirozené barvy a hladkého vzhledu povrchu. Úprava je ideální pro trvalé uzavření, kdy na povrch nebude trvale působit voda.

Do prostor v koupelnách, kuchyních, ale i okolí bazénů jsou ideální povrchy s úpravou PROTECT s hloubkovou impregnací proti vodě.

Dalšími možnostmi jsou čistě přírodní ošetření ORIGINAL (speciální olej s obsahem vosků) pro zvýraznění strakatých odstínů a patinování RUSTIKAL pro zvýraznění tahů a pórů.

Pokud se vám vysoce odolná imitace betonu líbí, přečtěte si další informace na www.pohledove-sterky.cz. Je bezúdržbová, cenově dostupnější než plně pohledový beton a má jedinečný minimalisticko-industriální vzhled!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je pátek 20. července 2018

Očekáváme v 3:00 16°C

Celá předpověď