Majitel módní značky Pánské obleky BANDI děkuje a naděluje před Vánocemi policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům slevu 50 %

foto

Praha 8. listopadu (PROTEXT) -

Vánoční dárek pro policisty a záchranné složky. Poděkování za to, že za nás denně v práci nasazují své zdraví i životy.

Mimořádné předvánoční poděkování pro policisty, strážníky, hasiče, záchranáře, příslušníky vězeňské služby a justiční stráže bylo letos pro obrovský zájem prodlouženo. Začne již 16. listopadu a tentokrát potrvá 32 dní. V BANDI si cení každodenní rizikové práce členů záchranných složek. Jako poděkování jim přináší dárek ve formě SLEVY 50 % na značkovou pánskou módu BANDI, a to právě v předvánočním období.

Všichni výše uvedení budou moci letos nakupovat od 16. listopadu až do 17. prosince 2017 ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI společenskou i volnočasovou módu za poloviční ceny. Mohou se tedy připravit na Vánoce, blížící se plesovou sezónu a současně ušetřit své peníze.

Proč BANDI odměňuje záchranné složky

„Policisté, hasiči, strážníci, záchranáři, příslušníci vězeňské služby a justiční stráže při výkonu své profese za nás za všechny nasazují své zdraví i životy. Oproti jiným profesím jsou však často nedocenění. V BANDI si vážíme jejich práce, při které chrání a zachraňují zdraví a životy nás i našich blízkých," vysvětluje majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš. "Je naprosto v pořádku, že si sportovec na olympiádě vyběhá medaili a k tomu odměnu v řádu statisíců korun. Není ovšem v pořádku, že si policista odběhá 10 let ve službě, takové peníze neuvidí a mnohdy nedostane ani tu medaili. I když by se mohlo jevit, že práce policisty je stejná jako jakákoli jiná práce, není tomu tak. Většina z nás neodchází z domu od rodiny do práce s předpokladem, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nevrátí. Paradoxně jsou to právě policisté, hasiči a záchranáři, které nedoceňujeme."

Proto v BANDI chtějí poděkovat a darovat slevu 50 % všem, kteří si to vzhledem k jejich rizikovému zaměstnání zaslouží. Majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš dále dodává: "Když jsme tuto děkovnou akci vyhlásili v minulých letech, stály před značkovými prodejnami BANDI dlouhé fronty. Této příležitosti využily stovky příslušníků záchranných složek. Velice mne těšilo, že tato forma poděkování padla na úrodnou půdu. Je velmi milé číst děkovné e-maily od krajských ředitelů i od řadových policistů, které člověka utvrdí v tom, že udělal správnou věc. Nešlo tedy jinak, než dárek od Ježíška pro záchranné složky letos zopakovat, a navíc významně prodloužit. Vánoční svátky jsou časem díků, dobrých skutků a zázraků."

Se slevou 50 % se příslušníci záchranných složek mohou připravit na plesovou sezónu, vymódit se k vánočnímu stolu nebo prostě jen udělat radost pod stromeček sobě nebo svým blízkým.

V BANDI věří, že tento dárek udělá všem obdarovaným radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť která žena by si nepřála mít vedle sebe na plese či u štědrovečerní večeře krásně oblečeného a upraveného gentlemana?

Příklad slevy

Původní cena pánského obleku:

6.999 Kč

Akční cena obleku se slevou 50 %: 3.499 Kč

Ušetříte:

3.500 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 8.547 Kč. Šetřete své peníze a nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost. Ušetříte tím polovinu ceny, tedy 4.274 Kč.

Informace o podmínkách mimořádného vánočního poděkování se dočtete na oficiálním webu www.bandi.cz.

Kontakt:

Jiří Navrátil

BANDI VAMOS s.r.o.

tel.: +420 608 620 208

e-mail: marketingovyreditel@bandi.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

30°C

Dnes je čtvrtek 21. června 2018

Očekáváme v 19:00 22°C

Celá předpověď