Sbírka Srdce dětem

foto

Praha 6. listopadu (PROTEXT) - Od pondělí 6. listopadu do neděle 19. listopadu proběhne celorepubliková sbírka Srdce dětem. Během ní mohou lidé ve všech prodejnách Lidl přispívat rodinám pečujícím o těžce nemocné děti. Přispět lze i jednoduše online.

Vybrané peníze rozděluje obecně prospěšná společnost Život dětem rodinám s těžce nemocnými dětmi. Nevěnuje jim však hotové peníze, ale pořizuje za ně konkrétní zdravotnický materiál, nejrůznější pomůcky nebo léčebné a rehabilitační pobyty. Zásluhou této sbírky jsme jednou z mála neziskovývch organizací, která může potřebným pomáhat po celý rok. Sbírka pomáhá především dětem potýkajícím se s dětskou mozkovou obrnou, onkologickým onemocněním, cystickou fibrózou, mukopolysacharidózou, nemocí motýlích křídel, autismem, spinální svalovou atrofií a dystrofií či různými kombinovanými onemocněními

Do sbírky se můžete zapojit v jakékoliv prodejně Lidl. Za 30 Kč získáte samolepku ve tvaru srdce, kterou můžete nalepit na tablo ve výlohách prodejny a symbolicky jej tak věnovat nemocným dětem.

Nově můžete virtuální srdíčko zakoupit i online na app.srdcedetem.cz nebo prostřednictvím facebook.com/lidlcesko.

Sbírka probíhá v prodejnách Lidl již posedmé. Za tu dobu přinesla více než 76 milionů korun a pomohla zlepšit život více než 1 600 rodinám.

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková - ředitelka

Mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

Mobil: 603216461

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

2°C

Dnes je čtvrtek 22. února 2018

Očekáváme v 3:00 -4°C

Celá předpověď