Společnost WONTECH uspořádá workshop PICOCARE na kongresu EADV 2017 v Ženevě ve Švýcarsku

foto Stánek WONTECH na 8. veletrhu 5CC v Barceloně (PRNewsfoto/WONTECH)
Stánek WONTECH na 8. veletrhu 5CC v Barceloně (PRNewsfoto/WONTECH)

Soul/Ženeva 8. září (PROTEXT/PRNewswire) -

Přední korejská společnost pro laserové a energetické zdravotnické přístroje WONTECH se zúčastní 26. kongresu EADV (Evropská akademie dermatologie a venerologie), který se bude konat ve švýcarské Ženevě od 13. do 17. září.

Společnost WONTECH plánuje na tomto kongresu ukázat svůj nejnovější produkt „PICOCARE". PICOCARE je pikosekundový laserový systém Nd: YAG s více vlnovými délkami 1064 nm, 532 nm, 595 nm a 660 nm. Systém PICOCARE obdržel schválení od amerického úřadu FDA v červnu, které je první v oboru pro asijskou společnost.

Systém PICOCARE, který byl představen v několika akademiích na domácí a celosvětové úrovni, získává pozitivní hodnocení od dermatologů, lékařů a celkově v rámci svého odvětví. Během kongresu bude klinický odborník společnosti WONTECH pořádat 15. září ve 13:00 hod ve stánku společnosti WONTECH workshop PICOCARE, který bude prezentovat a demonstrovat vynikající technologii společnosti WONTECH v globálním průmyslu.

EADV je neziskové sdružení založené v roce 1987, jehož posláním je posílit dokonalost v oblasti klinické péče, výzkumu, vzdělávání a odborné přípravy v oblasti dermatologie a venerologie a působit jako zastánce a vychovatel pacientů, zejména těch, kteří trpí kožními nebo pohlavními chorobami.

O společnosti WONTECH Co., Ltd.

Společnost WONTECH je lídrem na globálním trhu laserových a energetických zdravotnických prostředků. Společnost WONTECH Co., Ltd., která byla založena v roce 1999, představuje různorodou sbírku výrobků souvisejících s laserovými, ultrazvukovými a vysokofrekvenčními technologiemi. Společnost WONTECH v poslední době rozšiřuje své aktivity v oblasti domácí péče s výrobky jako HairBoom, osobním zařízením pro léčbu vypadávání vlasů a Hifie, zařízením pro osobní péči o pokožku. Specializuje se na zdravotnické přístroje, které vyváží do více než 60 zemí světa, a to na základě akumulace technologií s více než 180 právy duševního vlastnictví. Více informací najdete na webových stránkách www.wtlaser.com.

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/552749/WONTECH_booth_5CC_Barcelona.jpg

KONTAKT: Woojin Noh, kancelář: +070-7805-0179, woojin@wtlaser.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

24°C

Dnes je pátek 25. května 2018

Očekáváme v 5:00 15°C

Celá předpověď