Shopbop zahajuje vylepšení značky

foto (PRNewsfoto/Shopbop)
(PRNewsfoto/Shopbop)

New York 7. září (PROTEXT/PRNewswire) - Shopbop, globální online maloobchodní destinace pro objevování stylů a inspirace pro ženy po celém světě, zahajuje všestranné vylepšení značky prostřednictvím nového vzhledu a pocitu na svém webu a ve všech bodech zákaznické obsluhy.

Společnost Shopbop zahajuje novou éru celkovou obnovou značky, která představí pozoruhodný rozsah moderních inovací. Od jednoho kamenného butiku založeného v roce 2000 v Madisonu ve státě Wisconsin k celosvětovému zdroji stylu, kterým je dnes, se značka Shopbop rozrostla jako globální a přední módní autorita. Zlepšení značky, které bude zahájeno ve čtvrtek 7. září, zahrnuje následující:

Aktualizace značky a zákaznické obsluhy:

- Přepracované logo

- Vylepšená paleta barev značky

- Aktualizovaná titulní stránka a seznam produktů

- Věrnostní program

- Upravené navigační a vyhledávací nástroje

- Inovační doporučování produktů

- Nové formy balení

- Vylepšení pokladny

- Dodatečné možnosti mezinárodních plateb

Generální ředitel společnosti Shopbop pan Darcy Penick:

Jsem nadšen, že mohu představit značku Shopbop v její nejnovější iteraci. Po pečlivém pohledu na to, kdo jsme jako značka, jsme se rozhodli změnit náš vzhled a pocit, abychom lépe obsluhovali naše zákazníky, a co nejlépe připravit naši značku pro budoucnost.

Shopbop oslavuje zdokonalení značky se současným zahájením nové kampaně Fall 2017 (Podzim 2017) „Make Shopbop Yours" (Přisvoj si Shopbop), která představí modelky jako Sasha Kichinga, Line Brems, Melodei Valexaire a Anne Mila. Tato kampaň oslavuje novou sezónu tím, že vyzývá spotřebitele k přijetí klíčových trendů, ale podle vlastních podmínek. Individuální styl je v popředí a jazyk kampaně přiměje zákazníky k tomu, aby „si přisvojili útulno", „přisvojili si barvu", "přisvojili si svršky" a nakonec „si přisvojili podzim".

Kampaň Make Shopbop Yours bude zahájena s jedinečným fotografickým obsahem, který bude šířen všemi digitální kanály - e-mailem, na sociálních médiích a domovské stránce, stejně jako venkovními médii včetně reklam na taxi a pouličních plakátů. Kampaň bude viditelná na počítači, tabletu a mobilním telefonu a je to kampaň představující nejnovější podzimní produkty, stylingové návody a úžasné snímky. Hity podzimní módy jsou představeny počínaje průvodní barvou sezóny, žlutě oranžovou barvou měsíčku až po romantické samety a krajky a osobité oděvy.

VYLEPŠENÍ ZNAČKYSHOPBOP:

Logo Shopbop:

Aktualizované logo Shopbop dokonale zachycuje vylepšenou estetiku a ducha značky.

Aktualizovaná paleta barev a typografie značky Shopbop:

Aktualizovaná paleta barev se skládá z černé, bílé a osvěžené, pro značku typické, oranžové barvy (tradiční barva značky Shopbop) a také podpůrných tónů broskvové, růžové a chladné šedé barvy. V rámci vylepšení byly zavedeny také tučnější styly písma.

Aktualizace značky a zákaznické obsluhy:

Nový vzhled Shopbopu vychází z domovské stránky, která obsahuje změněné rozložení a prezentaci, také produktové stránky, které obsahují vylepšené fotografie, osvětlení a styling, aby lépe zdůrazňovaly nabízené položky, značky a trendy pro naše zákazníky. Technické aktualizace nákupního zážitku zákazníků zahrnují vylepšení ve formě špičkové navigace, vyhledávacích nástrojů, doporučení produktů, rozvržení e-mailu a stránky pro pokladnu, což vytváří bezproblémové nákupní prostředí od výběru až po nákup.

Věrnost:

Společnost Shopbop zahajuje globální věrnostní program, pro který se mohou zákazníci rozhodnout od 7. září a úplné zavedení programu proběhne v říjnu 2017. Bez minimálních výdajů na účast v programu získají zákazníci výhody včetně včasného přístupu k novým produktům a výprodejům, narozeninových slev a také pozvání na speciální události a dalších.

O SPOLEČNOSTI SHOPBOP:

Shopbop je globální online maloobchodní destinace pro inspiraci a objevy ve stylu, nabízející ženám po celém světě komplexní pečlivě vybraný výběr konfekce a doplňků od více než 1000 etablovaných a začínajících návrhářů. Poskytuje každodenní přísun nových produktů, přesvědčivý redakční obsah a stylové poradenství. Shopbop nabízí zákaznický servis světové třídy, rychlou a bezplatnou celosvětovou přepravu po celém světě a bezplatné vrácení zboží v USA a Kanadě. Shopbop je součástí skupiny společností Amazon.com Inc.

Kontakt: Sean Morrissey, 212-274-2050, seanwm@shopbop.com

Foto: http://mma.prnewswire.com/media/551392/Shopbop_Brand_Launch.jpg

Logo: http://mma.prnewswire.com/media/551408/Shopbop_Logo.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je úterý 17. července 2018

Očekáváme v 21:00 24°C

Celá předpověď