Chris Zeuner přichází do Amstar jako nový ředitel pro Evropu

foto

Denver 7. září (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Amstar, denverský správce fondu soukromého kapitálu investující do nemovitostí, přijala Chrise Zeunera, který bude stát v čele obchodování v Evropě. Chris Zeuner se ujme pozice ředitele pro Evropu k 1. říjnu 2017 a bude odpovědný za řízení stávajícího evropského portfolia společnosti Amstar v hodnotě 900 milionů eur a růstu evropské platformy firmy. Bezproblémové zapracování do nové funkce zajistí současný ředitel pro Evropu Jeffrey Stonger, než se na začátku roku 2018 vrátí zpět do USA, kde bude nově zodpovědný za různé investiční a firemní iniciativy.

Chris Zeuner doposud zastával pozici ředitele společnosti LaSalle Investment Management pro střední Evropu, kde měl na starosti veškeré transakce v regionu od roku 2012 v celkové hodnotě 300 milionů eur. Kromě toho byl i akvizičním ředitelem LaSalle pro severní, střední a jižní Evropu. Předtím působil jako generální ředitel JER Partners, tedy skupiny správy fondu soukromého kapitálu investující do nemovitostí, jež byla prodána LaSalle v roce 2012. Ještě dříve zastával Chris Zeuner pozici ředitele akvizic pro střední a východní Evropu a obchodní rozvoj v GE Real Estate, kde založil varšavskou pobočku společnosti a uzavřel obchodní transakce v hodnotě přesahující 1,4 miliardy eur.

Pan Zeuner vystudoval Nottingham Trent University, je členem a odhadcem Královského institutu diplomovaných znalců RICS a taktéž členem etického výboru Asociace developerů České republiky.

Prezident společnosti Amstar Jason Lucas uvedl: "Je nám obrovským potěšením, že se Chris přidává k Amstar a povede naše obchody v Evropě. Jeho silná panevropská zkušenost a vynikající profesní výsledky s rozvojem platforem umožní společnosti Amstar splnit své ambiciózní cíle v oblasti růstu v Evropě. Velmi se na spolupráci s Chrisem v průběhu příštích let těším."

O společnosti Amstar:

Společnost Amstar založená v roce 1987 se sídlem v Denveru, Colorado, je investiční správce nemovitostí, který získává, vyvíjí a spravuje všechny hlavní typy nemovitostí ve Spojených státech a na vybraných mezinárodních trzích. Společnost má dvě základní divize: i) Amstar Group LLC („AGL"), která se zaměřuje na akvizice s významnou přidanou hodnotou, významné renovace a repositioning i na výhodné komplexní developerské projekty na americkém kontinentu, a ii) společnost Amstar Global Partners Ltd. („AGP"), která výhodně investuje do komplexních developerských projektů prostřednictvím smíšených fondů ve vybraných mezinárodních lokalitách.

Společnost AGL byla založena za účelem správy investic do nemovitostí své rozsáhlé family office. V roce 2007 začala společnost Amstar rozšiřovat svoji kapitálovou základnu prostřednictvím AGP ruku v ruce s tím, jak začala diverzifikovat své investiční aktivity i mimo Spojené státy. Společnost Amstar se k 31. březnu 2017 podílela na správě aktiv ve výši přibližně 1,5 miliardy dolarů a je hrdá na svoji třicetiletou zkušenost s úspěšnými investicemi do nemovitostí. Klienti a partneři společnosti Amstar pocházejí z celého světa a zahrnují americké a evropské instituce, pojišťovny, soukromé banky, fond fondů a další fondy tzv. family office. Klíčová investiční síla Amstar spočívá v důsledném uplatňování disciplinovaných standardů upisování, přičemž společnost zůstává pohotová a rozhodná při využívání příležitostí v rychle se měnícím globálním investičním prostředí.

Amstar je soukromá společnost s 38 profesionály a je založena na kultuře důvěry, integrity a úcty.

KONTAKT:

Jeffrey E. Stonger

303-573-4146

jeffrey.stonger@amstar.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/552627/Amstar_Logo.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je pondělí 28. května 2018

Očekáváme v 5:00 16°C

Celá předpověď