Streamingové služby platformy TIDAL budou od roku 2018 ve vozech Mercedes-Benz

foto
 (PRNewsfoto/TIDAL,Mercedes-Benz)

Stuttgart (Německo) 6. září (PROTEXT/PRNewswire) - Exkluzivní zábava obsahující více než 50 milionů skladeb

Společnost Mercedes-Benz a celosvětová hudební a zábavní platforma TIDAL oznámily dlouhodobé partnerství. Zákazníci automobilky Mercedes-Benz, kteří spojili své auto s portálem Mercedes me, budou mít za několik měsíců přístup k bezplatnému členství v systému TIDAL Hi-Fi. Zákazníci budou moci streamovat více než 50 milionů skladeb, více než 185 000 hudebních videí a stovky pečlivě vybraných seznamů skladeb bezplatně po dobu dvanácti měsíců ve svých vozidlech, na svých smartphonech nebo na svých hudebních systémech doma. Ale nejen streamingové služby, platforma TIDAL nabízí svým členům ve více než 52 zemích řadu exkluzivního obsahu v Hi-Fi kvalitě zvuku. Program TIDAL X spojuje umělce přímo s fanoušky prostřednictvím jedinečných živých akcí, setkání a pozdravy, rozdáváním vstupenek, živými přenosy a dalšími způsoby, a to za účasti umělců jako JAY-Z, Beyoncé, Bon Jovi, Nicki Minaj, Damian Marley, Lil Wayne, Alicia Keys a další. Poskytování platformy pro fanoušky, kteří se mohou spojit s hudebníky, které mají rádi, je klíčem k zážitku TIDAL. Mercedes-Benz a TIDAL zaznamenají zahájení své spolupráce exkluzivním koncertem konaným během konference „me" na Mezinárodní automobilové výstavě ve Frankfurtu (IAA).

„Díky spolupráci s platformou TIDAL rozšiřujeme životní styl Mercedes me o jedinečné zábavní zážitky. Naši zákazníci mohou streamovat hudbu a videa doma nebo na cestách prakticky neomezeně. Nabízíme také exkluzivní příležitost kontaktovat umělce nebo je poznat živě", vysvětluje Dr. Jens Thiemer, viceprezident marketingu společnosti Mercedes-Benz Cars.

V rámci zahájení své spolupráce představují společnosti Mercedes-Benz a TIDAL v pátek 15. září 2017 na konferenci me (me Convention) ve Frankfurtu exkluzivní koncert. Umělec bude brzy ohlášen a účastníci konference me si mohou vyžádat vstupenky prostřednictvím aplikace této konference. Dodatečné vstupenky budou losovány prostřednictvím kanálů sociálních médií společností TIDAL a Mercedes-Benz.

„Pro společnost TIDAL je ctí spolupracovat s předním světovým výrobcem automobilů," uvedl Lior Tibon ze společnosti TIDAL. „Společným posláním špičkové kvality a dokonalosti je přirozená synergie mezi oběma značkami. Zákazníci značky Mercedes oceňují vynalézavost a my jsme hrdí na to, že s nimi můžeme sdílet zážitky z hudby a zábavy platformy TIDAL."

Počínaje rokem 2018 bude všem zákazníkům Mercedes me poskytováno bezplatné 12měsíční předplatné streamingu v kvalitě hi-fi. Po této bezplatné zkušební verzi mohou zákazníci pokračovat v používání předplatného TIDAL pro přístup k albům, živým přenosům a koncertům Tidal X za cenu 9,99 EUR (prémiová kvalita) nebo 19,99 EUR (kvalita hi-fi). Seznamy skladeb pro Mercedes-Benz budou také na stánkách www.tidal.com.

O konferenci „me"

Jako součást autosalonu IAA ve Frankfurtu uspořádají společnosti Mercedes-Benz a South by Southwest (SXSW) první konferenci me, inspirativní platformu pro diskusi o tématech budoucnosti. Dne 15. a 17. září 2017 se na konferenci me bude hovořit o technologii, designu a kreativním průmyslu pro budoucnost. V rámci sloganu #createthenew (vytvořit nové) se zaměříme na témata Nová tvorba, Nová urbanita, Nové vedení, Nové skutečnosti a Nová rychlost. O tématech budoucnosti se bude kriticky diskutovat na seminářích a odborných panelech v pracovních prostorách a na interaktivních platformách. Konference „me" se uskuteční ve Festhalle ve Frankfurtu v atmosféře festivalu a bude doprovázena sestavou večerních akcí se slavnostmi a koncerty ve čtvrti Bahnhofsviertel, sousedící se železniční stanicí ve Frankfurtu. Více informací o programu konference „me", událostech a lektorech najdete na webových stránkách www.me-convention.com.

O platformě TIDAL

TIDAL je globální zážitková a zábavní platforma pro fanoušky, která pochází přímo od umělců z celého světa. Členové rodiny TIDAL mají přístup k exkluzivnímu obsahu, který přímo propojuje umělce a jejich fanoušky mnoha způsoby. Tato služba nabízí hi-fi, CD kvalitu zvuku a videa ve vysokém rozlišení, stejně jako možnost objevovat nové umělce přes TIDAL Rising, spolu s jedinečnými zážitky přes TIDAL X. Platforma TIDAL je dnes přístupná v 52 zemích a na svém seznamu má více než 50 milionů písní a 185 000 vysoce kvalitních videí.

Sledujte TIDAL na http://facebook.com/tidal, http://twitter.com/tidalhifi a https://instagram.com/tidal/

Více informací o společnosti Mercedes-Benz:

www.media.daimler.com a www.mercedes-benz.com

Další informace o platformě TIDAL najdete na webových stránkách www.tidal.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/551880/Mercedes_Benz.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/551889/TIDAL_Logo.jpg

Kontakty pro společnost Mercedes-Benz:

Tobias Mueller

tel.: +49 (0)711 177 7368

tobias.mueller@daimler.com

paní Ina Schultz

tel.: +49 (0) 711 17-7 68 76

ina.schultz@daimler.com

Kontakt TIDAL:

paní Erika Satler

tel.: +1 (213) 234-1745

esatler@mww.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

23°C

Dnes je středa 23. května 2018

Očekáváme v 15:00 24°C

Celá předpověď