Společnost Cision rozšiřuje vedení v rámci zaměření na mezinárodní trhy o prezidenta pro země EMEAI

foto Cision logo. (PRNewsFoto/Cision)
Cision logo. (PRNewsFoto/Cision)

Chicago 6. září (PROTEXT/PRNewswire) - Abe Smith přináší zkušenosti z mezinárodních expanzí amerických technologických společností

Společnost Cision (NYSE: CISN) dnes s potěšením oznámila jmenování pana Abe Smithe do pozice prezidenta pro země EMEAI (Evropa, Střední východ, Afrika a Indie). V nové pozici vedoucího týmu společnosti Cision bude mít Smithova role zásadní význam, protože společnost se i nadále zaměřuje na mezinárodní expanzi, což je dáno také jejím nedávným vstupem na newyorkskou burzu cenných papírů.

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/550934/Abe_Smith___Cision_President_EMEAI.jpg

Pan Smith zahájil svoji funkci prezidenta pro země EMEAI 1. září a bude řídit jak strategii, tak pokračování na trzích v celosvětových významných regionech společnosti Cision. Společnost v současné době provozuje pobočky v 15 zemích v obou Amerikách, zemích EMEA a APAC a obsluhuje zahraniční trhy včetně Velké Británie, Finska, Francie, Německa, Norska, Portugalska, Švédska, Číny, Tchaj-wanu, Japonska, Singapuru, Indie, Thajska, Vietnamu, Indonésie, Malajsie, Pákistánu, Jižní Koreje, Austrálie, Nového Zélandu a Filipín.

„Tato role je zásadní pro splnění požadavků a potřeb zákazníků na mezinárodních trzích," řekl Kevin Akeroyd, výkonný ředitel společnosti Cision. „Jsme nadšeni, že můžeme Abeho přivítat na palubě jako prezidenta pro země EMEAI. Díky jeho rozsáhlým softwarovým a mediálním zkušenostem, stejně jako jeho zkušenostem s vedením mezinárodních kanceláří amerických technologických společností, vím, že je pro tuto práci správnou osobou."

Pan Smith se přidal k týmu Cision se silnými zkušenostmi v oblasti mezinárodní expanze pro rušivé podnikové technologie SaaS. Pan Smith, který dříve působil u zralých technologických jedniček, např. ve společnostech Oracle a Cisco spolu s růstovými společnostmi, např. WebEx, přináší tržní strategii, rozvoj podnikání a odborné znalosti v oblasti zisků a ztrát, stejně jako historii rychlé expanze na rozvíjejících se trzích, jako země APAC, Latinská Amerika, Východní Evropa, Afrika a Indie. Pan Smith absolvoval s vyznamenáním univerzitu v Massachusetts Amherst, získal titul v oboru politických věd a certifikaci v oboru mezinárodních vztahů, studoval japonský a španělský jazyk a intenzivně cestoval.

„Společnost Cision je na impozantní trajektorii a v posledních několika měsících zaznamenala pozoruhodný růst," řekl Abe Smith, prezident pro země EMEAI společnosti Cision. „Inovace, které probíhají v této společnosti, mi dávají spoustu energie a těším se na její podporu v celosvětovém měřítku a současně na zvýšení možností a spokojenosti našich mezinárodních klientů."

O společnosti Cision

Společnost Cision Ltd. (NYSE: CISN) je předním světovým poskytovatelem softwaru a služeb získaných médií pro profesionály v oblasti vztahů s veřejností a marketingové komunikace. Software společnosti Cision umožňuje uživatelům identifikovat klíčové ovlivňující osoby, vytvářet a distribuovat strategický obsah a měřit smysluplný dopad. Cision má více než 3 000 zaměstnanců s pobočkami v 15 zemích po celé Americe a v zemích EMEA a APAC. Pro další informace o našich oceněných produktech a službách včetně produktu Cision Communications Cloud™ navštivte webové stránky http://www.cision.com/ a sledujte společnost Cision na Twitteru jako @Cision.

Kontakt:

Nick Bell

viceprezident pro marketingovou komunikaci

cisionpr@cision.com

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/467136/cision_logo.jpg

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

24°C

Dnes je pátek 25. května 2018

Očekáváme v 5:00 15°C

Celá předpověď