Biglia posílil AC Milán, Nolito bude hrát za Sevillu

foto Úvodní utkání osmifinále fotbalové Evropské ligy: Sparta Praha - Lazio Řím, 10. března v Praze. Zprava Lucas Biglia z Lazia a Martin Frýdek ze Sparty.

Řím - Argentinský záložník Lucas Biglia se stal už osmou letní posilou AC Milán. Rossoneri za jednatřicetiletého fotbalistu podle italských médií zaplatili Laziu Řím 17 milionů eur (asi 443 milionů korun) a podepsali s ním tříletou smlouvu. Záložník Nolito přestoupil po nepovedeném angažmá v Manchesteru City do Sevilly, se kterou třicetiletý fotbalista podepsal tříletou smlouvu. Španělský klub za něj podle médií zaplatil deset milionů eur (asi 261 milionů korun).

Biglia opustil Lazio po čtyřech letech, před tím vicemistr světa z roku 2014 nastupoval za Anderlecht, se kterým získal čtyři mistrovské tituly. Pro AC je po André Silvovi, Ricardu Rodriguezovi, Francku Kessiemu, Andreovi Contim, Hakanu Calhanogluovi, Mateu Musacchiovi a Leonardu Bonuccim už osmou posilou.

Záložník Nolito vyměnil Manchester City za Sevillu

Záložník Nolito přestoupil po nepovedeném angažmá v Manchesteru City do Sevilly, se kterou třicetiletý fotbalista podepsal tříletou smlouvu. Španělský klub za něj podle médií zaplatil deset milionů eur (asi 261 milionů korun).

Nolito přišel do Manchesteru loni ze Celty Vigo a v minulém ročníku odehrál za City třicet zápasů a dal šest branek. Bývalý hráč Barcelony, Benficy Lisabon nebo Granady se podle vlastních slov v Premier League neprosadil kvůli problémům s jazykem a špatnému počasí.

V Seville se potká s trenérem Eduardem Berizzem, pod kterým prožil v letech 2014 až 2016 v Celtě nejlepší sezony a dočkal se i první pozvánky do španělské reprezentace. Za národní tým odehrál 16 zápasů a dal šest branek.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je sobota 23. června 2018

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď