PODLE OKRESU

Bruntál

Andělská Hora
Bílčice
Bohušov
Brantice
Bruntál
Břidličná
Býkov-Láryšov
Čaková
Dětřichov nad Bystřicí
Dívčí Hrad
Dlouhá Stráň
Dolní Moravice
Dvorce
Heřmanovice
Hlinka
Holčovice
Horní Benešov
Horní Město
Horní Životice
Hošťálkovy
Janov
Jindřichov
Jiříkov
Karlova Studánka
Karlovice
Krasov
Krnov
Křišťanovice
Leskovec nad Moravicí
Lichnov
Liptaň
Lomnice
Ludvíkov
Malá Morávka
Malá Štáhle
Město Albrechtice
Mezina
Milotice nad Opavou
Moravskoslezský Kočov
Nová Pláň
Nové Heřminovy
Oborná
Osoblaha
Petrovice
Razová
Roudno
Rudná pod Pradědem
Rusín
Rýmařov
Ryžoviště
Slezské Pavlovice
Slezské Rudoltice
Stará Ves
Staré Heřminovy
Staré Město
Světlá Hora
Svobodné Heřmanice
Široká Niva
Třemešná
Tvrdkov
Úvalno
Václavov u Bruntálu
Valšov
Velká Štáhle
Vrbno pod Pradědem
Vysoká
Zátor

Andělská Hora

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
65%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jan Marek SNK.-Poctivě a s rozumem21.59% (57)
Radomír Caletka SNK.- Za st.podm.pro vš.občany31.03% (54)
Jana Kučerová SNK.- Za lepší budoucn..M.A.H20.33% (108)
Miroslav Novotný SNK.- Za lepší budoucn..M.A.H18.07% (96)
Dušan Vavřík SNK.- Za lepší budoucn..M.A.H16.38% (87)
Ladislav Langer SNK.za veř.projednávání zál.m.20.56% (66)
Jiří Bujnoch SNK.za veř.projednávání zál.m.13.08% (42)

Bílčice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
37%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Lubomír Horka Nezávislí bílčičtí patrioti16.12% (65)
Jan Mácha Nezávislí bílčičtí patrioti13.89% (56)
Květoslava Haufová Nezávislí bílčičtí patrioti12.65% (51)
Jan Vincenec Nezávislí bílčičtí patrioti14.14% (57)
Svatava Muroňová Nezávislí bílčičtí patrioti14.14% (57)
Mojmír Wimmer Nezávislí bílčičtí patrioti14.39% (58)
Radomír Horák Nezávislí bílčičtí patrioti14.64% (59)

Bohušov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
68%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Manfred Schnaubelt MLADÍ V OBCI21.46% (38)
Radek Vendolský Rozvoj podnikání a služeb21.78% (44)
Ing. Marek Michalica ZA LEPŠÍ OBEC PRO VŠECHNY27.18% (81)
Ivana Písařová ZA LEPŠÍ OBEC PRO VŠECHNY15.77% (47)
Ing. Robert Schaffartzik PROSPERITA BOHUŠOVA21.39% (83)
David Dub PROSPERITA BOHUŠOVA16.75% (65)
Tomáš Daněk PROSPERITA BOHUŠOVA12.62% (49)

Brantice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
51%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Rostislav Vrobel Komunistická str.Čech a Moravy20.79% (167)
Libor Valenta Sdružení nezávislých18.14% (184)
Dalibor Jančík Sdružení nezávislých14.00% (142)
Vladimír Dofek SNK Evropští demokraté13.47% (325)
Ing. Vlastimil Machů SNK Evropští demokraté13.14% (317)
Terezie Štechová SNK Evropští demokraté13.10% (316)
Zdeněk Ryšánek SNK Evropští demokraté11.06% (267)
Jozef Gašparik SNK Evropští demokraté9.74% (235)
Jana Berková SNK Evropští demokraté9.66% (233)

Bruntál

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
34%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 27):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Václav Mores TOP 0910.75% (733)
Miloslav Petrů TOP 096.60% (450)
Petr Fiala Občanská demokratická strana5.17% (665)
MUDr. Petr Kopřivík Občanská demokratická strana5.17% (665)
PhDr. Marcela Žáková Občanská demokratická strana5.04% (648)
Hana Šutovská Komunistická str.Čech a Moravy5.62% (1065)
JUDr. Karel Svoboda Komunistická str.Čech a Moravy5.00% (949)
Pavel Bačgoň Komunistická str.Čech a Moravy4.67% (885)
RSDr. František Cáb Komunistická str.Čech a Moravy4.51% (856)
Ing. Alena Baráthová Komunistická str.Čech a Moravy4.49% (852)
Ivan Hronec Suverenita-blok J.Bobošíkové7.73% (786)
Daniel Makay Suverenita-blok J.Bobošíkové5.28% (537)
Radek Zatloukal Suverenita-blok J.Bobošíkové4.73% (481)
Ing. Luděk Šarman Věci veřejné7.42% (530)
Ing. Jan Balog Věci veřejné6.97% (498)
PaedDr. Eva Nedomlelová Česká str.sociálně demokrat.4.82% (1230)
MUDr. Jitka Vejmolová Česká str.sociálně demokrat.4.50% (1149)
Vladimír Jedlička Česká str.sociálně demokrat.4.47% (1140)
Ing. František Struška Česká str.sociálně demokrat.4.32% (1102)
Jan Urban Česká str.sociálně demokrat.4.31% (1100)
Mgr. Milan Horna Česká str.sociálně demokrat.4.13% (1053)
Ing. Bohumil Otčenášek Česká str.sociálně demokrat.3.98% (1017)
Ing. Petr Rys MBABRUNTÁL 20106.99% (1396)
Mgr. Jana Franková BRUNTÁL 20104.85% (970)
Ing. Karel Soukop BRUNTÁL 20104.50% (900)
MUDr. Bronislav Sedláček BRUNTÁL 20104.48% (896)
Mgr.Bc. Jiří Pozdíšek BRUNTÁL 20104.22% (843)

Břidličná

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
43%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 15):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Jana Paštěková SNK pro Břidl.,Vajgl.a Alce11.62% (310)
Pavel Černošek SNK pro Břidl.,Vajgl.a Alce10.87% (290)
Bohumír Kamenec NK pro krás. Bř.,Vajgl. a Alce11.31% (616)
Ing. Ivo Winkler NK pro krás. Bř.,Vajgl. a Alce9.42% (513)
Ing. Petra Minichová NK pro krás. Bř.,Vajgl. a Alce8.63% (470)
Pavel Buráň NK pro krás. Bř.,Vajgl. a Alce8.02% (437)
Bc. Jiří Ujfaluši NK pro krás. Bř.,Vajgl. a Alce6.98% (380)
Ing. Miroslav Janáč NK pro krás. Bř.,Vajgl. a Alce6.77% (369)
Miroslav Kladníček Komunistická str.Čech a Moravy13.70% (359)
Jana Krčová Komunistická str.Čech a Moravy12.94% (339)
MUDr. Alena Mazalová Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.17.49% (257)
Ing. Pavel Horňáček SNK.-Mé město,můj život16.50% (372)
Ing. Antonín Králík MBASNK.-Mé město,můj život10.38% (234)
Ing. Jan Opatrný Česká str.sociálně demokrat.12.09% (313)
Mgr. Anežka Gazárková Česká str.sociálně demokrat.8.23% (213)

Býkov-Láryšov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
79%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Jana Blažejová Ing.Jana Blažejová, NK100.00% (47)
Vladislav Tomoszek Vladislav Tomoszek, NK100.00% (39)
Zdeňka Matyáštíková Zdeňka Matyáštíková, NK100.00% (68)
Lubomír Veliký Lubomír Veliký, NK100.00% (41)
Marcela Nytrová Marcela Nytrová, NK100.00% (50)

Čaková

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
62%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Emilián Janča SNK Evropští demokraté26.17% (111)
Vladimír Doležal SNK Evropští demokraté23.34% (99)
Jiří Urbánek SNK Evropští demokraté16.03% (68)
Michal Lant OBČANÉ ČAKOVÉ22.77% (46)
Tomáš Cimbál SNK PRO ROZVOJ CR29.56% (34)

Dětřichov nad Bystřicí

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
49%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Jaroslav Vandas Sdružení nezávislých kandidátů13.42% (145)
Mgr. Jan Beneš Sdružení nezávislých kandidátů12.96% (140)
Antonín Vojáček Sdružení nezávislých kandidátů11.11% (120)
MUDr. Radmila Lemstrová Sdružení nezávislých kandidátů11.85% (128)
Oto Schwarz Sdružení nezávislých kandidátů10.92% (118)
Ing. Miroslav Ondruch Sdružení nezávislých kandidátů11.94% (129)
Libuše Gažáková Komunistická str.Čech a Moravy24.74% (119)
Rostislav Dokládal Komunistická str.Čech a Moravy19.75% (95)
Aleš Gardoň Komunistická str.Čech a Moravy15.38% (74)

Dívčí Hrad

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
63%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jan Mruzík st. "Dívčí Hrad - naše obec"18.05% (65)
Jan Bezděk "Dívčí Hrad - naše obec"16.94% (61)
Zdeňka Spurná "Dívčí Hrad - naše obec"16.66% (60)
Grigor Čaflakis Komunistická str.Čech a Moravy29.03% (63)
Jana Antecká Komunistická str.Čech a Moravy17.51% (38)
Božena Mruzíková Česká str.sociálně demokrat.21.02% (45)
Ing. Karel Mruzík Česká str.sociálně demokrat.15.88% (34)

Dlouhá Stráň

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
84%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jiří Perďoch "Občané pro Dl. Stráň-sk.č.1"26.28% (46)
Blanka Bilová "Občané pro Dl. Stráň-sk.č.1"25.71% (45)
Miroslav Prchlík "Občané pro Dl. Stráň-sk.č.1"25.71% (45)
Vlasta Kostelanská "Občané pro Dl. Stráň-sk.č.2"37.06% (43)
Ing. Drahomír Babnič "Občané pro Dl. Stráň-sk.č.2"25.86% (30)

Dolní Moravice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
64%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Milan Vala SNK- za pokr.rozvoje .obce13.67% (135)
PhDr. Jitka Vaculová SNK- za pokr.rozvoje .obce12.76% (126)
Lubomír Svoboda SNK- za pokr.rozvoje .obce12.56% (124)
Vladimír Růžička SNK- za pokr.rozvoje .obce12.36% (122)
Jiří Malíšek SNK- za pokr.rozvoje .obce8.81% (87)
Radmila Dobošová SNK- za pokr.rozvoje .obce8.91% (88)
Mgr. Jan Vinohradník Česká str.sociálně demokrat.21.58% (136)
Pavel Kopeček Česká str.sociálně demokrat.19.84% (125)
Ladislav Velebný Česká str.sociálně demokrat.13.80% (87)

Dvorce

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
49%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Jan Peter Občanská demokratická strana17.99% (305)
Jan Božovský Občanská demokratická strana17.87% (303)
Mgr. Monika Bortlová Občanská demokratická strana12.80% (217)
Petr Kasperlík Nezávislí dvorečtí patrioti26.16% (214)
Zdeňka Kočí Komunistická str.Čech a Moravy28.73% (258)
Jiří Hynek Komunistická str.Čech a Moravy16.70% (150)
Mgr. Miroslava Lazová Str.pro otevřenou společnost16.72% (243)
Jan Zlámal Str.pro otevřenou společnost14.79% (215)
Olga Vojáčková Str.pro otevřenou společnost13.42% (195)

Heřmanovice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
73%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jan Tomalský "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"14.98% (138)
Ing. Mária Skopalíková "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"15.20% (140)
RNDr. Hynek Sekanina Ph.D."STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"14.54% (134)
Ing. Libor Petřík "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"14.87% (137)
Robert Sütto "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"13.35% (123)
Josef Kubinec Sdruž.nezáv.kand.-SNK18.88% (102)
Jan Kertis Sdruž.nezáv.kand.-SNK16.66% (90)

Hlinka

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
61%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Marcel Chovančák "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"28.11% (79)
Petr Skalka "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"27.40% (77)
Jaroslav Palínek "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"19.21% (54)
Štěpán Mucha Česká str.sociálně demokrat.37.24% (54)
Zejinel Tachir Česká str.sociálně demokrat.22.06% (32)

Holčovice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
64%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Pavel Gašparik Komunistická str.Čech a Moravy17.26% (77)
Mgr. Pavel Šprinz Pro rozvoj Holčovic11.85% (325)
Ing. Jan Riedich Pro rozvoj Holčovic11.23% (308)
Mgr. Jiří Kuzník Pro rozvoj Holčovic11.30% (310)
Alena Špicarová Pro rozvoj Holčovic11.08% (304)
Jarmila Helienková Pro rozvoj Holčovic11.23% (308)
Pavel Říman Pro rozvoj Holčovic10.94% (300)
Mgr. Jana Válková Pro rozvoj Holčovic11.05% (303)
Josef Stolárik Pro rozvoj Holčovic11.05% (303)

Horní Benešov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
49%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 15):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Zdeněk Horsák Komunistická str.Čech a Moravy9.65% (180)
Jana Valasová Komunistická str.Čech a Moravy9.49% (177)
Pharm. Dr. Táňa Adamcová SNK Evropští demokraté11.12% (294)
Jaroslav Žerotínský SNK Evropští demokraté9.45% (250)
Ing. Jiří Uvíra SNK Evropští demokraté8.13% (215)
Michal Blažek SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA11.35% (379)
Mgr. František Klech SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA9.79% (327)
Ludmila Klichová SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA8.63% (288)
Věra Náplavová SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA8.03% (268)
Mgr. Miroslava Chudíková Sdruž.nezáv.kand.-Nezávislí15.31% (191)
Dalibor Bártek Sdruž.nezáv.kand.-Za lepší HB13.79% (213)
Richard Košut Sdruž.nezáv.kand.-Za lepší HB9.90% (153)
Ing. Jaroslav Strmiska SNK.- ROZVOJ A PROSPERITA11.74% (305)
Pavel Jachymčák SNK.- ROZVOJ A PROSPERITA10.08% (262)
Ing. Leopold Benda SNK.- ROZVOJ A PROSPERITA9.81% (255)

Horní Město

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
53%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 11):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Eva Machová Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ12.91% (203)
Brigita Gajdošíková Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ9.98% (157)
Jaroslav Palys Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ9.98% (157)
Petr Vašička Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ9.16% (144)
Bc. Jana Fréharová SNK- aktivně pro obec13.30% (95)
Marian Fréhar SNK- aktivně pro obec12.60% (90)
MUDr. Radovan Staněk Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.18.90% (86)
František Suchý Komunistická str.Čech a Moravy14.06% (185)
Josef Kincl Komunistická str.Čech a Moravy12.39% (163)
Alena Strašíková Komunistická str.Čech a Moravy7.98% (105)
Ivan Klement Komunistická str.Čech a Moravy7.83% (103)

Horní Životice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
79%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jaroslav Kovář Sdruž.nezáv.kand.-SSNK11.53% (126)
Kamil Zákoutský Sdruž.nezáv.kand.-SSNK11.90% (130)
Josef Krpec Sdruž.nezáv.kand.-SSNK11.35% (124)
Jiří Červenka Sdruž.nezáv.kand.-SSNK11.17% (122)
Josef Bernát Sdruž.nezáv.kand.-SSNK11.44% (125)
Jan Foldyna SNK - Změna 2010 - SNK17.11% (38)
Pavel Bičánek Komunistická str.Čech a Moravy12.50% (71)
Jaromír Rymel Komunistická str.Čech a Moravy12.50% (71)
Ing. Alois Krumpholc Komunistická str.Čech a Moravy9.33% (53)

Hošťálkovy

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
65%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Bohuslav Mohyla Za obec moudřejší16.40% (115)
Jaroslav Hovorka Za obec moudřejší15.97% (112)
Pavel Vranka Za obec moudřejší13.98% (98)
Bc. Monika Trávníčková Komunistická str.Čech a Moravy19.70% (66)
Ing. Tomáš Gronkowiec Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁV. 201018.45% (112)
Ing. Michal Kostroš Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁV. 201016.30% (99)
Mgr. Petra Gerstnerová Nová perspektiva18.39% (80)

Janov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
55%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Šárka Šindelářová Sdruž. nezáv. kand.1924.06% (96)
Stella Lišková Sdruž. nezáv. kand.1920.55% (82)
Eva Ouhrabková Sdruž. nezáv. kand.1919.54% (78)
Lubomír Volný Sdruž.nezáv.kand. Sportovci31.09% (37)
Marie Peroutková Komunistická str.Čech a Moravy31.39% (54)

Jindřichov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
55%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 11):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Jan Bláha Komunistická str.Čech a Moravy20.19% (142)
Vlastimil Adámek Občané za rozvoj a budoucnost19.29% (308)
JUDr. Petr Lindenthal Občané za rozvoj a budoucnost11.09% (177)
Mgr. Jaroslava Skalská Občané za rozvoj a budoucnost8.39% (134)
Jaroslav Muroň "SNK - VENKOV"22.46% (144)
Martin Korduliak TJ Slezan Jindřichov18.99% (113)
Ing. Josef Kučerik Tolerance 201023.43% (146)
Petr Jaroš Sdr.nez.kand. Jindřichov 201027.89% (183)
Ing. Iva Belešová Život v obci18.46% (149)
Bc. Petr Bednařík Život v obci15.36% (124)
Olga Havlová Věci veřejné26.73% (108)

Jiříkov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
64%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Bohumil Hrnčíř JIŘÍKOVŠTÍ NEZÁVISLÍ14.33% (88)
Pavel Chromý JIŘÍKOVŠTÍ NEZÁVISLÍ10.42% (64)
Josef Hýbl JIŘÍKOVŠTÍ NEZÁVISLÍ11.07% (68)
Štefan Chromý JIŘÍKOVŠTÍ NEZÁVISLÍ10.09% (62)
Vladimír Tonka JIŘÍKOVŠTÍ NEZÁVISLÍ11.56% (71)
Michal Škriba Nezáv.kand. "Za lepší zítřek"13.35% (43)
Antonín Řoutil Nezáv.kand. "Za lepší zítřek"12.11% (39)
Jozef Michalik SNK.- NOVÝ JIŘÍKOV13.81% (42)
Radek Mojto SNK.- NOVÝ JIŘÍKOV12.82% (39)

Karlova Studánka

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
87%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Martin Chuda SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OBCE13.92% (22)
Jarmila Rohelová Česká str.sociálně demokrat.12.99% (23)
Radka Chudová Sdruž.nezáv.kand.-Spok. obč.I12.89% (69)
Ing. Pavla Skrutková Sdruž.nezáv.kand.-Spok. obč.I12.33% (66)
Ing. Yvona Sotolářová Sdruž.nezáv.kand.-Spok. obč.I11.58% (62)
Ing. Luboš Novák Sdruž.nezáv.kand.-Spok. obč.I10.84% (58)
MUDr. Jan Vrabec Pro rozvoj Karlovy Studánky11.46% (25)
Jiří Klásek Sdružení Prosperita K.S. o.s.11.38% (37)
Ludvík Zifčák Sdružení Prosperita K.S. o.s.11.07% (36)

Karlovice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
54%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ivan Kuja Občanská demokratická strana18.45% (67)
Jana Helekalová "PRO OBNOVU KARLOVIC"14.65% (193)
Mgr. Kateřina Kočí "PRO OBNOVU KARLOVIC"12.98% (171)
Ing. Jaroslava Schefflerová "PRO OBNOVU KARLOVIC"11.69% (154)
Jaroslav Křístek Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.20.90% (83)
Ludmila Chvílíčková Komunistická str.Čech a Moravy18.72% (88)
Jaroslav Procházka Str.závislých (sdr.nez.kan.)18.53% (81)
JUDr. Milan Navrátil SNK.- NEZÁVISLÍ.21.17% (187)
Rostislav Tuška SNK.- NEZÁVISLÍ.15.40% (136)

Krasov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
68%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Richard Bajcar SNK-pro rozvoj obce Krasov32.18% (56)
Jana Kosorová KRASOVŠTÍ NEZÁVISLÍ16.18% (84)
Monika Baranová KRASOVŠTÍ NEZÁVISLÍ16.18% (84)
Petr Jelínek KRASOVŠTÍ NEZÁVISLÍ15.41% (80)
Milan Mohelník KRASOVŠTÍ NEZÁVISLÍ15.22% (79)
Petra Dočkalová "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"22.32% (50)
Lukáš Vyleťal Krasovští občané30.20% (74)

Krnov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
35%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 27):

JménoStrana/sdruženíHlasy
MUDr. Vítězslav Maláč Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.9.61% (1495)
Ing. Bedřich Marek Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.7.04% (1095)
Mgr. Ludmila Čajanová Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.6.33% (984)
Mgr. Alena Krušinová Česká str.sociálně demokrat.5.08% (2514)
Ing. Michal Brunclík Česká str.sociálně demokrat.4.26% (2105)
Ing. Miroslav Kozelský Česká str.sociálně demokrat.4.20% (2078)
Josef Hercig Česká str.sociálně demokrat.4.14% (2050)
Jaroslav Pavelka Česká str.sociálně demokrat.3.85% (1907)
Bc. Miroslav Petreček Česká str.sociálně demokrat.3.98% (1967)
Ing. Libor Staněk Česká str.sociálně demokrat.4.02% (1990)
Jiří Kunyt Česká str.sociálně demokrat.3.93% (1944)
Irena Rudlová BBAČeská str.sociálně demokrat.3.73% (1847)
Mgr. Ladislav Sekanina Komunistická str.Čech a Moravy6.70% (1971)
Mgr. Marian Przybyla Komunistická str.Čech a Moravy4.90% (1441)
Stanislav Dorotík Komunistická str.Čech a Moravy4.18% (1229)
Petr Vartecký Komunistická str.Čech a Moravy4.17% (1228)
Mgr. Břetislav Suchomel Komunistická str.Čech a Moravy4.12% (1211)
Pavel Moravec NOS-NEOS pro Krnov7.37% (1070)
Ing. Jaromír Foltýn NOS-NEOS pro Krnov7.35% (1067)
Renata Ramazanová Občanská demokratická strana5.46% (2207)
PaedDr. Drahomír Malovaný Občanská demokratická strana4.58% (1851)
Ing. Libor Nowak Občanská demokratická strana4.38% (1770)
MUDr. Jiří Sztefek Občanská demokratická strana4.26% (1722)
Mgr. Helena Mezírková Občanská demokratická strana4.26% (1721)
Ing. Jiří Veverka Občanská demokratická strana4.19% (1693)
Jaroslav Mlček Občanská demokratická strana4.13% (1671)
Mgr. Zdeněk Obruča Občanská demokratická strana4.09% (1654)

Křišťanovice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
38%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jitka Rozkošná Za rozkvět obce15.78% (66)
Josef Koleňák Za rozkvět obce13.63% (57)
Miluše Klesnilová Za rozkvět obce15.31% (64)
Josef Korch Za rozkvět obce13.15% (55)
Ivan Mišurec Za rozkvět obce14.11% (59)
Petr Gade Za rozkvět obce13.63% (57)
Michal Hicz Za rozkvět obce14.35% (60)

Leskovec nad Moravicí

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
59%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jiřina Plevjaková Za lepší obec - SNK17.33% (100)
Simona Hovadíková Za lepší obec - SNK15.77% (91)
Rudolf Zbořil Za lepší obec - SNK14.03% (81)
Mgr. Zdeňka Repková Sdruž.nezáv.kand.-NAŠE OBEC14.70% (114)
Rudolf Král Sdruž.nezáv.kand.-NAŠE OBEC13.93% (108)
Soběslav Sedláček Sdruž.nezáv.kand.-NAŠE OBEC12.77% (99)
Martin Tesař Sdruž.nezáv.kand.-NAŠE OBEC12.77% (99)
Pavel Klapil Nezáv.obč. iniciativa19.78% (91)
Bedřich Buťák Nezáv.obč. iniciativa16.52% (76)

Lichnov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
46%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Pavel Blaška Česká str.sociálně demokrat.21.14% (152)
Mgr. Marie Byrtusová Česká str.sociálně demokrat.16.82% (121)
Miroslav Kubičík SPORTOVCI20.83% (115)
Marta Otisková "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"14.49% (290)
Bedřich Bareš "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"12.99% (260)
Lubomír Strakoš "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"8.59% (172)
Ladislav Klívar "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"9.94% (199)
Zdenka Hlavatá "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"12.14% (243)
Dagmar Kubišová "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"9.74% (195)

Liptaň

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
62%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Milan Žídek Obzor -Sdruž.nezáv.kandidátů16.39% (40)
František Tománek Domovina - SNK14.84% (95)
Radek Kocián Domovina - SNK13.75% (88)
Karel Dudek Domovina - SNK13.59% (87)
Růžena Sakalová Komunistická str.Čech a Moravy27.92% (74)
Mgr. Blanka Klimošková Nová vize13.88% (104)
Hana Němcová Nová vize13.21% (99)
Ludmila Grčková Nová vize12.95% (97)
Radka Klečková Nová vize12.01% (90)

Lomnice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
50%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 11):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Anna Šomodíková Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ11.07% (153)
Ján Kaščák Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ11.07% (153)
Mgr. Helena Olšovská Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ10.20% (141)
Ing. René Romanský Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ9.55% (132)
Václav Vychodil Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ8.25% (114)
Josef Šebesta Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ7.82% (108)
Jaroslava Výletová Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ7.82% (108)
Vladimír Juráň Komunistická str.Čech a Moravy13.79% (113)
Irena Tezzelová Komunistická str.Čech a Moravy11.47% (94)
Adam Kysel Komunistická str.Čech a Moravy10.74% (88)
Antonín Trník Komunistická str.Čech a Moravy10.01% (82)

Ludvíkov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
63%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Dana Selingerová Sdruž.nezáv.kand. Za naši obec20.22% (144)
RNDr. Blanka Skřivánková Sdruž.nezáv.kand. Za naši obec14.32% (102)
Magdalena Nováková Sdruž.nezáv.kand. Za naši obec12.50% (89)
Bc. Petr Pravda Sdruž.nezáv.kand. Za naši obec15.02% (107)
Ing. Pavel Herodek Sdruž.nezáv.kand. Za naši obec14.04% (100)
Dalibor Štolba Sdr. za lepší prosperitu obce32.53% (54)
Ludmila Knápková SNK.živn. Za rozvoj obce26.17% (50)

Malá Morávka

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
64%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
JUDr. Miluše Kulhavá Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ18.51% (105)
Petr Vavrla Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ16.75% (95)
Stanislav Hýbner Obec pro občany17.65% (98)
Jaroslav Lukeš Obec pro občany14.77% (82)
Ondřej Holub Za budoucnost občanů19.87% (218)
Iveta Vlčková Za budoucnost občanů17.50% (192)
Ing. Willi Glatter Za budoucnost občanů10.75% (118)
Martin Batěk Za budoucnost občanů9.38% (103)
Ing. František Novák Za obnovu obce24.28% (93)

Malá Štáhle

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
73%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Miroslav Pospíšil Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ16.75% (65)
Ing. Jiří Dvořák Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ14.94% (58)
Petr Kročil Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ12.88% (50)
Vladimír Neshoda Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ10.56% (41)
František Vlček Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ9.27% (36)
Ladislav Podhorský Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ9.27% (36)
Jana Bauerová Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ5.92% (23)

Město Albrechtice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
52%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 21):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Kateřina Vrbová Strana nezávislá 20109.94% (204)
Luděk Volek SNK Evropští demokraté11.12% (395)
Miluše Kaletová SNK Evropští demokraté7.29% (259)
MUDr. Zuzana Juráňová SNK Evropští demokraté7.03% (250)
Mgr. Karel Knapp Forum 201014.09% (464)
Ing. Milan Košulič Forum 20107.68% (253)
Mgr. Milan Pokorný Forum 20106.92% (228)
Mgr. Marcel Jedelský Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.9.93% (184)
Ing. Jitka Hanusová Komunistická str.Čech a Moravy9.65% (624)
Martin Špalek Komunistická str.Čech a Moravy6.25% (404)
Zdeněk Břicháček Komunistická str.Čech a Moravy6.20% (401)
Karel Gančarčík Komunistická str.Čech a Moravy6.03% (390)
Ing. Jana Musilová Komunistická str.Čech a Moravy5.89% (381)
Dagmar Horáková Komunistická str.Čech a Moravy4.86% (314)
Jiří Kropáč NEZÁVISLÍ9.85% (254)
Mgr. Jiří Mlčoušek NEZÁVISLÍ9.50% (245)
Richard Kubla Česká str.sociálně demokrat.8.26% (228)
Vladislav Hlaváček Česká str.sociálně demokrat.7.47% (206)
Ing. Ivo Vykopal Občanská demokratická strana9.06% (325)
Ing. Zdeněk Kurečka Občanská demokratická strana7.67% (275)
Ing. Ondřej Maršalský Občanská demokratická strana6.89% (247)

Mezina

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
75%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Hana Krajíčková Sdruž.nezáv.kand.Mezina16.26% (102)
Stanislava Slováková Sdruž.nezáv.kand.Mezina15.47% (97)
Josef Sigmund Sdruž.nezáv.kand.Mezina13.23% (83)
Danuše Šenkyříková Sdruž.nezáv.kand.Mezina13.87% (87)
Jaromír Vávra "Čas na změnu"20.52% (70)
Jiří Jarolím "Čas na změnu"17.00% (58)
MUDr. Michal Temlík SNK - Mezina obyč. lidem17.33% (52)

Milotice nad Opavou

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
44%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Zdeněk Vítek SNK za.sport. Mil. n Op.20.64% (83)
Richard Zakopal SNK za.sport. Mil. n Op.13.43% (54)
Jaroslav Sijka SNK za.sport. Mil. n Op.12.93% (52)
Vlastimil Hruška SNK za.sport. Mil. n Op.12.68% (51)
Jiří Bubela Sdruž.nezáv.kand.v Mil. n. O.16.13% (86)
Josef Prchlík Sdruž.nezáv.kand.v Mil. n. O.15.75% (84)
Libuše Šímová Sdruž.nezáv.kand.v Mil. n. O.14.44% (77)
Slavomír Matějka Sdruž.nezáv.kand.v Mil. n. O.13.69% (73)
Libuše Dančišinová Sdruž.nezáv.kand.v Mil. n. O.12.00% (64)

Moravskoslezský Kočov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
64%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jitka Dostálová Přidejte se k nám - SNK15.49% (101)
Hana Süssová Přidejte se k nám - SNK14.87% (97)
Zuzana Habrúnová Přidejte se k nám - SNK13.95% (91)
Milan Palupčík Kočov pro všechny18.76% (64)
Věra Bubelová Občanská demokratická strana18.41% (130)
Miroslav Pavlica Občanská demokratická strana14.87% (105)
Ludmila Bartíková Občanská demokratická strana14.44% (102)

Nová Pláň

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
84%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Miroslav Jelen Nezávislí občané Nové Pláně10.98% (28)
Petr Zádrapa Nezávislí občané Nové Pláně10.19% (26)
Ing. Petr Malina Nezávislí občané Nové Pláně11.37% (29)
Ing. Zbyněk Uhlíř Nezávislí občané Nové Pláně11.37% (29)
Ing. Ladislav Kozáček Nezávislí občané Nové Pláně10.98% (28)
Karel Železný Nezávislí občané Nové Pláně11.37% (29)
Josef Kristek Nezávislí občané Nové Pláně11.76% (30)
Dana Staňková Nezávislí občané Nové Pláně10.98% (28)
Mgr. Pavla Petrová Nezávislí občané Nové Pláně10.98% (28)

Nové Heřminovy

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
56%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Simona Tomečková Komunistická str.Čech a Moravy38.70% (60)
Tomáš Beránek Komunistická str.Čech a Moravy17.41% (27)
Radek Sijka Sdruž. NK č. 119.78% (75)
Ing. Ludvík Drobný Sdruž. NK č. 119.78% (75)
Mgr. Milena Hebnarová Sdruž. NK č. 115.30% (58)
Věra Daňková Sdruž. NK č. 113.72% (52)
Jiří Pavelka Sdruž. NK č. 226.76% (38)

Oborná

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
62%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Libor Doček Česká str.sociálně demokrat.14.57% (51)
Petr Belobrad Česká str.sociálně demokrat.14.28% (50)
Marek Tisoň SNK Evropští demokraté13.26% (100)
Bc. Marek Tisoň SNK Evropští demokraté12.33% (93)
Ing. Stanislav Moškoř SNK Evropští demokraté11.53% (87)
Petr Pavlík SNK Evropští demokraté10.47% (79)
Anna Fischerová SNK Evropští demokraté11.00% (83)
Ladislav Benýšek Komunistická str.Čech a Moravy16.81% (74)
Cyril Srubjan Komunistická str.Čech a Moravy14.54% (64)

Osoblaha

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
48%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 11):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Ilja Miovský Občanská demokratická strana13.90% (104)
Mgr. Jana Čihánková Občanská demokratická strana13.50% (101)
Jiří Steuer NOVÝ IMPULS 201013.93% (222)
Václav Kalda NOVÝ IMPULS 201013.24% (211)
Mgr. Dagmar Machaňová NOVÝ IMPULS 201012.93% (206)
Danuše Jedrzejczyková NOVÝ IMPULS 201011.86% (189)
Ing. Jana Bradová NOVÝ IMPULS 20109.10% (145)
Mgr. Marian Hrabovský Rozvoj Osoblažska- spok.rodina16.17% (152)
Radim Darda Rozvoj Osoblažska- spok.rodina13.93% (131)
Vědunka Kúdelová OSMa-Osoblažské sdružení matek14.03% (105)
Naděžda Nitschová OSMa-Osoblažské sdružení matek12.56% (94)

Petrovice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
75%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ilona Biličková SNK.za prosperitu obce22.72% (35)
Helena Malíková SNK.za prosperitu obce22.07% (34)
Imrich Czirák Ochrana přírody .a krajiny.21.29% (56)
Markéta Námesná Ochrana přírody .a krajiny.19.01% (50)
Luboš Kmínek Ochrana přírody .a krajiny.18.63% (49)

Razová

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
66%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Václav Bártek Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.16.45% (153)
Martin Pavelka Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.15.26% (142)
Ing. Božena Hanulíková Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.13.97% (130)
Rostislav Vlachynský Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.13.11% (122)
Bc. Vladimír Procházka SNK.Volba pro Razovou15.08% (94)
Petr Beránek SNK.Volba pro Razovou13.16% (82)
Regina Birtusová SNK.Volba pro Razovou11.55% (72)
Mgr. Lucie Konečná SNK pro rozvoj obce21.03% (57)
Michaela Kadlčíková Český svaz žen - SNK26.37% (101)

Roudno

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
76%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Vítězslav Schneider SNK.- Za rozvoj obce19.13% (62)
Ing. Dagmar Staňková SNK.- Za rozvoj obce16.97% (55)
Ing. Boris Pajkoš SNK.- Za rozvoj obce16.97% (55)
Josef Mlynarčík Hasiči Roudno - SNK18.83% (100)
Martin Rožnovský Hasiči Roudno - SNK18.07% (96)
Miloň Mýlek Hasiči Roudno - SNK15.63% (83)
Ladislav Ondrášek Hasiči Roudno - SNK9.41% (50)

Rudná pod Pradědem

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
68%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Michal Dáni Rozumná volba16.66% (70)
Radomír Tománek Rozumná volba15.23% (64)
Jitka Trojáčková Komunistická str.Čech a Moravy18.81% (38)
Vladimír Klech Strana pro rozvoj vesnice14.88% (53)
Ing. Jiří Plesník Strana pro rozvoj vesnice14.60% (52)
Antonín Maňásek Sdruž.nezáv.kand.-za rozvoj16.32% (63)
Ladislav Dvorský Sdruž.nezáv.kand.-za rozvoj15.80% (61)

Rusín

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
81%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jaroslav Kubánek NEZÁVISLÍ PRO VOLBY 201021.78% (61)
Martin Kučavík NEZÁVISLÍ PRO VOLBY 201020.00% (56)
Dagmar Návratová NEZÁVISLÍ PRO VOLBY 201020.00% (56)
Václav Říha ZA PROSPERITU OBCE RUSÍN21.56% (44)
Eduard Ivanický ZA PROSPERITU OBCE RUSÍN20.09% (41)

Rýmařov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
41%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 21):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Bc. Marcela Staňková Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.12.48% (652)
MUDr. Bohumil Servus Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.11.35% (593)
Ing. Petr Klouda SNK Evropští demokraté8.51% (1063)
Ing. Soňa Kováříková SNK Evropští demokraté7.16% (895)
Mgr. Vlastimil Baran SNK Evropští demokraté6.28% (784)
Ferdinand Šopík SNK Evropští demokraté5.79% (723)
Mgr. Květoslava Sicová SNK Evropští demokraté5.48% (685)
Marie Volková TOP 098.81% (257)
Roman Vepřek Občanská demokratická strana7.94% (719)
Ing. Tomáš Köhler Občanská demokratická strana5.79% (524)
Vítězslav Šopík Občanská demokratická strana5.67% (513)
Alfred Heinisch Věci veřejné10.99% (434)
Ing. Jaroslav Kala Česká str.sociálně demokrat.7.10% (1248)
Ing. Josef Žižka Česká str.sociálně demokrat.5.64% (992)
Mgr. Marek Bocián Česká str.sociálně demokrat.5.60% (985)
Josef Bernátek Česká str.sociálně demokrat.5.55% (976)
Ing. Boris Pavlásek Česká str.sociálně demokrat.5.44% (956)
Ing. Vojtěch Hrdina Česká str.sociálně demokrat.5.39% (947)
Bc. Lenka Baborovská Česká str.sociálně demokrat.5.39% (947)
Ladislav Žilka Komunistická str.Čech a Moravy7.56% (345)
Mgr. Bronislav Koňařík Komunistická str.Čech a Moravy6.55% (299)

Ryžoviště

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
43%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Eva Lašáková Sdruž.nezáv.kand.-Ryba14.14% (169)
Jiří Plaček Sdruž.nezáv.kand.-Ryba10.12% (121)
Jan Soldán Sdruž.nezáv.kand.-Ryba10.62% (127)
Pavel Majtán Sdruž.nezáv.kand.-Ryba9.12% (109)
Libor Kvapil Sdruž.nezáv.kand.-Ryba11.29% (135)
Zdeněk Brunclík Sdruž.nezáv.kand.-Ryba10.62% (127)
Pavel Plaček Sdruž.nezáv.kand.-Ryba11.04% (132)
Lenka Žourková Sdruž.nezáv.kand.-Ryba12.13% (145)
Ivo Filipčík Sdruž.nezáv.kand.-Ryba10.87% (130)

Slezské Pavlovice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
66%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Vlasta Badurová "Sdružení pro podporu občanů"32.46% (25)
Bc. Lenka Drozdová BUDOUCNOST PAVLOVIC33.33% (28)
Jaroslav Šimáček Komunistická str.Čech a Moravy26.34% (54)
Miroslav Podhradský Komunistická str.Čech a Moravy19.02% (39)
Josef Bezděda Komunistická str.Čech a Moravy20.97% (43)

Slezské Rudoltice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
58%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Tomáš Zemba OBČANÉ19.04% (48)
Ing. Mojmír Pargač SNK-Sdruž.nezáv.kandidátů31.33% (68)
Martina Jalamasová Sdruž.nezáv.kand.-Nezávislí21.98% (71)
Milan Šamaj Sdruž.nezáv.kand.-Nezávislí14.55% (47)
Petr Pargač Nezáv. kandidáti - Volby 201020.05% (72)
Georgios Jalamas Nezáv. kandidáti - Volby 201017.82% (64)
Oldřich Křemen "VOLBY 2010"25.28% (67)
Stanislav Zemba Komunistická str.Čech a Moravy24.76% (80)
Jaroslav Strýček PRO ROZVOJ OBCE22.98% (40)

Stará Ves

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
48%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Vladimír Lehký Sdruž.nezáv.kand.- NEZÁVISLÍ12.40% (131)
Karel Stržínek Sdruž.nezáv.kand.- NEZÁVISLÍ11.93% (126)
Hana Slováková Sdruž.nezáv.kand.- NEZÁVISLÍ11.45% (121)
Jana Horáčková Sdruž.nezáv.kand.- NEZÁVISLÍ12.12% (128)
Libor Horáček Sdruž.nezáv.kand.- NEZÁVISLÍ10.89% (115)
Bronislav Pavlík Sdruž.nezáv.kand.- NEZÁVISLÍ11.45% (121)
Zdeněk Pavlík Sbor dobrov. hasičů Stará Ves15.37% (95)
Vladimír Čala Sbor dobrov. hasičů Stará Ves13.26% (82)
Kamil Pauler Sbor dobrov. hasičů Stará Ves12.62% (78)

Staré Heřminovy

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
69%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 5):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Taťána Staňková Ženy za obec ještě krásnější34.69% (34)
Ing. Augustin Bocek Staré Heřminovy-dobrá adresa !31.59% (103)
Pavel Jirásko Staré Heřminovy-dobrá adresa !26.38% (86)
Jaromír Legerský Staré Heřminovy-dobrá adresa !15.95% (52)
Martin Pobežal Komunistická str.Čech a Moravy37.66% (58)

Staré Město

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
62%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ladislav Olejníček Česká str.sociálně demokrat.30.13% (160)
Ing. Václav Frgal Občanská demokratická strana19.55% (124)
Ing Olga Nováková Občanská demokratická strana11.67% (74)
Richard Šanda Pro obec krásnější16.81% (256)
Ing. Marie Slánská Pro obec krásnější14.84% (226)
Antonín Směšný Pro obec krásnější13.86% (211)
Bc. Jarmila Šíblová Pro obec krásnější13.66% (208)

Světlá Hora

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
57%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 15):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Alois Šimčík SNK pro roz.obce a podp.sport.11.15% (107)
Ing. Jaroslav Lengsfeld Sdruž.nezáv.kand.201019.31% (101)
Václav Vojtíšek Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.11.19% (419)
Leoš Sekanina Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.9.03% (338)
Josef Horák Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.7.80% (292)
Ivana Ostrčilíková Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.7.69% (288)
Hana Heryánová Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.7.66% (287)
Roman Zácha Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.6.51% (244)
Jozef Babiš Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.6.30% (236)
Dan Pelikán Česká str.sociálně demokrat.13.09% (85)
Mgr. Libuše Štýbnarová Sdruž.nezáv.kand. Sv.Hora14.86% (161)
Petr Pataki Sdruž.nezáv.kand. Sv.Hora14.77% (160)
MVDr. Čestmír Olehla SNK.pro další .rozvoj obce10.50% (139)
Rostislav Harazin SNK.pro další .rozvoj obce9.67% (128)
Ing. Ladislav Konopka SNK PROSPERITA14.24% (113)

Svobodné Heřmanice

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
58%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Hana Karlovská Sdruž.nezáv.kand.-Naše obec20.98% (51)
Radomír Pražák "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"39.60% (198)
Stanislav Kovář "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"37.80% (189)
Josef Březina "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"22.60% (113)
Daniel Lampa Občanská demokratická strana54.05% (100)
Josef Kuchař Komunistická str.Čech a Moravy25.64% (109)
Jana Jančurová Komunistická str.Čech a Moravy20.00% (85)

Široká Niva

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
36%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Alena Mátéová "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Tomáš Foros "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Ing. Josef Strapáč "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Michal Buršík "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Jan Čapek "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Ing. Alena Floková "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Jaroslav Navrátil "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Iva Světláková "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)
Jiří Kašpárek "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"11.11% (148)

Třemešná

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
63%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Bc. Radek Sova Občanská demokratická strana16.49% (97)
Jiří Kománek Komunistická str.Čech a Moravy16.90% (96)
Zbyšek Pecháček TOP 0919.30% (72)
Ing. Rostislav Kocián Nezávislí kandidáti18.45% (163)
Jaroslav Vajdík Nezávislí kandidáti14.26% (126)
Bc. Tomáš Salvet České hnutí za národní jednotu14.65% (198)
Jindřich Galda České hnutí za národní jednotu13.39% (181)
Rostislav Veselý České hnutí za národní jednotu12.43% (168)
Jiřina Ondruszová České hnutí za národní jednotu10.65% (144)

Tvrdkov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
59%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Mgr. Pavlína Stránská Komunistická str.Čech a Moravy19.33% (70)
Ing. Jaroslav Stránský Komunistická str.Čech a Moravy15.19% (55)
František Kašpar Komunistická str.Čech a Moravy14.08% (51)
Jan Žédek Sdruž.nezáv.kand.-TVRDKOVSKO15.77% (59)
Antonín Navrátil Sdruž.nezáv.kand.-TVRDKOVSKO14.70% (55)
Mgr. Vladimír Kubíček Sdruž.nezáv.kand.-TVRDKOVSKO14.17% (53)
Miluše Fréharová Sdruž.nezáv.kand.-TVRDKOVSKO13.63% (51)

Úvalno

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
63%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Marie Šmiřáková Česká str.sociálně demokrat.24.26% (82)
Ing. Radek Šimek Sdruž.nezáv.kand."Úvalno 2010"17.42% (265)
Ing. Pavel Žídek Sdruž.nezáv.kand."Úvalno 2010"17.02% (259)
Roman Šťastný Sdruž.nezáv.kand."Úvalno 2010"16.50% (251)
Bc. Renata Hudečková Sdruž.nezáv.kand."Úvalno 2010"15.12% (230)
Zdenka Dorňáková Komunistická str.Čech a Moravy26.00% (97)
Ing. Vítězslav Odložilík SNK Evropští demokraté38.69% (202)

Václavov u Bruntálu

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
58%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Pavel Schwarz Nezávislí občané18.78% (37)
Marek Peňáz Nezávislí kandidáti24.21% (77)
Marcela Assefová Ženské Fórum25.61% (52)
Jarmila Pavlíková Česká str.sociálně demokrat.19.35% (144)
Naděžda Rychtarská Česká str.sociálně demokrat.18.01% (134)
Jaroslav Valíček Česká str.sociálně demokrat.16.53% (123)
Věra Vaculková Česká str.sociálně demokrat.12.63% (94)

Valšov

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
44%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Iveta Kučerová Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ22.54% (69)
Miroslav Duhonský Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ13.72% (42)
Jitka Bajerová Pleplová Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ12.74% (39)
Stanislav Foldyna Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ10.13% (31)
Jan Brenkus Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ12.09% (37)
Blanka Rudá Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ13.39% (41)
Zdeněk Koupil Sdruž.nezáv.kand.-NEZÁVISLÍ15.35% (47)

Velká Štáhle

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
65%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Jiří Benč Sdružení nezáv.kandidátů I.16.44% (137)
Josef Švédík Sdružení nezáv.kandidátů I.14.64% (122)
Jaroslav Furiš Sdružení nezáv.kandidátů I.14.64% (122)
Hana Mereďová Sdružení nezáv.kandidátů I.14.40% (120)
Marcel Mihál Sdružení nezáv.kandidátů I.12.84% (107)
Jaroslav Durchánek Sdružení nezáv. kandidátů II.25.04% (148)
Božena Bubelová Sdružení nezáv. kandidátů II.19.96% (118)
Ing. Josef Mereďa Sdružení nezáv. kandidátů II.17.76% (105)
Petr Hrabal Sdružení nezáv. kandidátů II.12.35% (73)

Vrbno pod Pradědem

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
42%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 21):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Jiří Klíč SNK Evropští demokraté7.14% (361)
Květa Kubíčková SNK Evropští demokraté7.02% (355)
Petr Lindner SNK Evropští demokraté6.84% (346)
Ing. Emil Pela Občanská demokratická strana7.51% (364)
Ing. Miloslav Komárek Občanská demokratická strana7.00% (339)
Pavel Kamenský Občanská demokratická strana6.01% (291)
Karel Michalus "Spolek Přátelé Vrbenska"8.68% (656)
Monika Ševčíková "Spolek Přátelé Vrbenska"7.00% (529)
Naděžda Trzaskalíková "Spolek Přátelé Vrbenska"6.66% (503)
Ing. Jitka Krätschmerová "Spolek Přátelé Vrbenska"6.63% (501)
MUDr. Otakar Kopřiva "Spolek Přátelé Vrbenska"6.59% (498)
Marie Pavková Komunistická str.Čech a Moravy6.91% (384)
Jana Soudková Komunistická str.Čech a Moravy6.38% (355)
Risto Gamovský Komunistická str.Čech a Moravy5.95% (331)
Mgr. Tomáš Kočička Česká str.sociálně demokrat.6.53% (647)
Ing. Helena Kudelová Česká str.sociálně demokrat.6.24% (618)
Ivan Hába Česká str.sociálně demokrat.6.05% (599)
Ing. Miloš Lasota Česká str.sociálně demokrat.5.92% (586)
Ing. Ivana Novotná Česká str.sociálně demokrat.5.76% (571)
Dana Magdálková Česká str.sociálně demokrat.5.40% (535)
Vladimír Ulip "Strana soukromníků ČR"13.63% (308)

Vysoká

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
71%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 7):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Radim Hranec Sdruž.nezáv.kand20.22% (91)
Marcela Hrancová Sdruž.nezáv.kand19.33% (87)
Antonín Budínský Sdruž.nezáv.kand15.33% (69)
Vlasta Křížková Sdruž.nezáv.kand. pro změnu20.39% (94)
Martina Kusová Sdruž.nezáv.kand. pro změnu17.78% (82)
Ing., Mgr. Anežka Dudicová Sdruž.nezáv.kand. pro změnu16.48% (76)
Jan Šesták Komunistická str.Čech a Moravy28.00% (49)

Zátor

Aktuální výsledky k 17.10. 12:56
Sečteno:Účast:
 
100.00%
 
48%

Zvolení zastupitelé (celkem voleno 9):

JménoStrana/sdruženíHlasy
Ing. Salome Sýkorová SNK Evropští demokraté14.62% (298)
MUDr. Pavel Adam SNK Evropští demokraté13.84% (282)
Mgr. Jana Kadlčíková SNK Evropští demokraté13.79% (281)
Ing. Jiří Albrecht SNK Evropští demokraté10.45% (213)
Jiří Štefela SNK Evropští demokraté9.81% (200)
Jiřina Míčková SNK Evropští demokraté8.00% (163)
Rudolf Doričák NEZÁVISLÍ16.01% (122)
Václav Křivák NEZÁVISLÍ14.30% (109)
Ing. Zdeněk Kadlčík Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.30.39% (100)

Zdrojem oficiálních volebních výsledků je Český statistický úřad (ČSÚ).

Výsledky voleb

Dnes je 23.7.2014, svátek má Libor
Reklama
Reklama
Češi v Afghánistánu
Češi v Afghánistánu

Lidé se rozloučili s posledním z pěti padlých vojáků
Fotogalerie

Ukrajinská krize
Ukrajinská krize

Klid zbraní v oblasti pádu boeingu; předány černé skříňky
Fotogalerie

Velikost textu: a a A